2017 Düğün Davetiye Modelleri

20174 Davetiye Modelleri

2017 Düğün Davetiye Modelleri

2017 düğün davetiye modelleri ile yeni yıla yeni modelleri seçerek girebilirsiniz. Düğün davetiyesi seçenekleri yeni katalog çalışmaları ile görücüye çıkmaya hazırlanıyor. Birbirini seven çiftlerin en özel günleri olan düğünlerini 2017 düğün davetiye modelleri ile süslemek için hazırlıklarımız devam ediyor.

2017  Düğün Davetiye Modelleri İle Davetlerinizi Renklendirin

Düğün davetiye modelleri hazırlıklar içerisinde en fazla önem verilen ayrıntılardan biridir. Bu ayrıntı özellikle gelin adayları için oldukça büyük önem içermektedir. Sonsuza dek düğünlerinden bir hatıra olarak düşünüldüğü ve ileride torunlarına anlatacakları bir aşk hikayesinin şahidi olarak düşünülmektedir. Davetiye yüzyıllardır saygınlığın bir işareti olarak düşünülmektedir. Fransa’da önemli davetlerde asil aileler davetiye kullanırlardı. Zamanla oldukça zarif bir davet aracı olarak görüldüğünde Anadolu’ya girerek günümüze kadar gelmiştir.

Düğünden en az iki ay önce düğün davetiye model seçimleri yapılmalıdır. Öncesinden davetiye kişi listesi hazırlanması düğün davetiyesi dağıtırken misafirlerin unutulmasının önüne geçilmektedir. Düğün davetiye modelleri ile yeni sezonda renkli modellerin yoğun olduğu bir katalogdan oluşmaktadır. Bu katalog mira davetiyenin kendine ait markası olan liva davetiyede görülmektedir. Düğün davetiye modelleri ile sizlerde yeni yılda düğününüzü renklendirebilirsiniz. 2017 düğün davetiye modelleri içerisinde en fazla rağbet gören beş model ile sizlerde düğün gününüzü önceden anlatan küçük ipucu çağrı aracı ile düğün konseptiniz hakkında ip ucu verebilirsiniz.

2017 düğün davetiye modelleri ile yeni yıla yeni modeller girerek davetlilerinizi ödüllendirebilir ne kadar kıymetli olduklarını anlatabilirsiniz. Günümüzde evlenecek olan çiftlerin istisnasız olarak tercih ettikleri her bütçeye ve zevke uygun modeller bulunmaktadır. 17. yüzyılda davetiye baskı makineleri oyma baskı tekniği ile çalıştığı için oldukça maliyetleri yüksekti. Bu nedenle daha çok zengin aileler kullanabiliyordu. Günümüzde her bütçeye hitap eden oldukça güzel seçenekler ile davetiye bastırmak hem daha kısa sürede mümkün olduğu gibi herkesin kullanımı kolaylaşmıştır. Aynı zamanda davetiye metninde kendilerini ifade edebildikleri bir davet aracı olmuştur.

Bu kısma isterlerse klasik kalmış metinler isterlerse daha farklı sözler yaza bilmektedirler. Davetiye secimi ve baskı işleri hallolduktan sonra geriye davetiye metni kalmaktadır. Kimi çift davetiyeciler de hazır olan sözlerden tercih ederken bazı çiftler farklılık yaratmak adına değişik sözler aramaktadırlar. Sitemiz ana sayfamızda bulunan davetiye sözleri alanından seçim yapabilir veya siz kendiniz davetiye sözünüzü belirleyebilirsiniz.2017 yılında en çok tercih edilecek modeller hakkında kısa bilgiler vererek davetiye seçimlerinizde işinizi kolaylaştırmak istiyoruz;

Armoni times kataloğunda bulunan mor renklerde tasarlanmış üzerinde davetiye görsellik katması bakımından keten ip ve isim yazılacak ayrı bir etiket kısmı bulunmaktadır. Vintage davetiye modelleri arasında yer alan 2016-2017 sezonunda oldukça fazla tercih edilecek modeller arasındadır.

Armoni 16262

Liva Davetiye 4026 Düğün Davetiye Modeli

Liva davetiye mira davetiyenin kendi markası olup 4026 kodlu davetiyesi zarflı olarak tasarlanmıştır.davetiyenin dış tarafında yağlı boya baskı teknikleri ve tüy baskı modeli ile isimlik kartı’da yer almaktadır. Liva davetiye 2017 yılına yeni tasarımları ile girmeyi planlamaktadır.

Liva 4026

Elit Davetiye 41460 Kına Davetiye Modeli

Elit davetiyenin kına davetiyesi olarak en çok tercih edilen ayna şeklinde tasarlanan kına davetiyesi ile hüzün ve mutluluğun bir arada yaşandığı bu özel günde davetlileri çağırma için üzeri desen baskılı 41460 kına davetiye modelini tercih edebilirsiniz.

Elit 41460

Erdem 50511 Düğün Davetiye Modeli

Erdem davetiye davetiye sektöründe uzun zamandan beri var olan bir markadır. 2017 düğün davetiye sezonunda erdem 50511 düğün davetiyesi oldukça sık tercih edilecektir. Eski çağlarda ferman yazıp yollanan zarf tasarımı ile Osmanlı motiflerine yakın desenler işlenmiştir.

erdem 50511

Liva Davetiye 4007 Düğün Davetiye Modeli

Liva davetiyenin zarfsız olarak tasarlanmış en çok tercih edilen bu modelin kalp ve içinde çiçek desenleri ile oldukça sade ve şık olarak tasarlanmış olması ilgiyi artırmaktadır. Arka kısmında davetli isminin yazılması için özel bir alan bulunan bu model oldukça uygun fiyatlıdır.

liva 4007

2017 düğün davetiye modelleri ile sizlerde yeni yılın en güzel modelleri ile dünya evine girebilirsiniz. Davetiye oldukça önemli bir detaydır. Düğününüzü nasıl planlandığı nasıl bir düğün olacağı gibi önemli ön izlemeyi yansıtır. 2017 yılından sonsuza dek mutlu bir beraberlik geçirmeniz temennimiz ile.

Yönetici Hakkında

Mira Davetiye