2017 Yılına Özel Davetiye Tasarımları

2017 Davetiye Modelleri

2017 Yılına Özel Davetiye Tasarımları

2017 yılına özel davetiye tasarımları ile hayalinizdeki düğünün en önemli ayrıntısı olan davetiye seçimlerinde aklınız karışacak. 2017 yılının sağlık, huzur, aşk ve barış getirmesi temennisi ile bu yıl içinde evlenecek çiftler biraz daha şanslı olacak.

2017 Özel Davetiye Tasarımlar

2017 yılına özel davetiye tasarımları ile her yıl olduğu gibi bu yılda oldukça iddialıyız. Davetiye sektöründe lider firma olmanın verdiği gurur ile bu yılda harika bir katalog ile sizlerle olmaya sayılı günler kaldı. Mira davetiye ailesinin resmi markası olan ve en fazla tercih edilen davetiye sınıfında ilk sırada olan Liva davetiye akılları baştan alacak bir katalog ile 2017 ye bomba gibi geliyor.Düğün, sünnet, nikah ve kına geceleri gibi büyük organizasyonların tek ve yegane çağrı aracı olan davetiye yüzyıllar boyu değişmeyen bir istek ile günümüze kadar gelmiştir. Bir yüzyıl daha devam edecek olan saygınlığın simgesi olan davetiyeler sonsuza dek saklanacak bir anı olarak o hatıra sandıklarımızda saklanmaktadır.

Evlilik kutsal bir müessesedir bu kutsal görevi gerçekleştirmek isteyen aşıklar düğünlerinde her şeyin kusursuz olmasını isterler. Özellikle davetiye tasarımlarında o yılın yeni modelleri tercih edilir. Davetiye düğün, çiftlerin yaşantısı gibi bir çok önemli noktanın ön izlemesidir. Liva davetiye son teknoloji özel tasarımcılar ile 2017 yılına bomba gibi girecek mükemmel ve kusursuz modeller ile girecek olmanın heyecanı içinde. Liva davetiye Türkiye’nin her yerinde gün geçtikçe artan bayileri ve siz değerli çiftlerin yoğun talebi doğrultusunda markalaşma sürecini başarılı bir şekilde tamamlayarak ihtiyaçlara cevap verecek bir niteliğe gelmiştir. Her bütçeye ve zevke hitap eden yüzlerce modeli ile gözlerinizi alamayacak kadar güzel davetiyeler ile büyük bir çalışma gayreti içerisindedir. Önceliğin müşteri memnuniyeti olduğu firmamızda sizlerin olumlu yorumları bize ışık oluyor ve gururlandırıyor. Baharın ve yazın o eşsiz renklerini yansıtacak olan modeller ile gözlerinizi alacak güzellikte özel tasarı davetiyeler düğün şöleninize renk katacak. Sizde bu eşsiz katalogda yer aşan alan davetiye modellerinden birine sahip olmak istiyorsanız liva davetiyeyi takip edebilirsiniz.

Yönetici Hakkında

Mira Davetiye