2018 Düğün Davetiyesi Modelleri ve Beklentiler

Liva Davetiye 4164 Slide

2018 Düğün Davetiyesi Modelleri ve Beklentiler

2018 yılına girmemize sayılı günlerin kaldığı şu zamanlarda düğün sektörü de yeni gelişmeleri, trendleri takip ederek kendini tatlı bir telaşla yeni yıla hazırlamakta. Kasım, aralık ayları davetiye sektörü içinde katalogların yenilendiği, yeni davetiye tasarımlarının hazırlandığı zamanlardır. Davetiye katalogları genellikle şubat, mart aylarında çıkar ancak hazırlıkları uzun sürdüğünden dolayı bu aylarda ilk hazırlıkları başlar.

2017 yılına baktığımızda genel olarak çiçekli, hareketli, hasır ipli ve ucuz davetiyelerin satıldığını gördük. 2018 yılı için beklentilerin daha çok sade, klasik modellere geri dönüş olacağı yönünde. Yine ekonomik davetiyelerin revaçta olacağı bir sene geçireceğimiz kesin ve kataloglarda büyük ihtimal bu beklentiyi karşılayacak şekilde tasarlanıyor.

Kağıt Kaliteleri ve Ebatlar

2018 düğün davetiyeleri için kullanılan kağıtlar müşteri memnuniyeti ve referansı açısından büyük önem taşımakla birlikte, burda davetiye alacak  olan çiftlerimize de görev düşmektedir. Piyasada çok fazla davetiye firması ve bu firmaların üretmiş oldukları kataloglar mevcut ancak her firma ürünlerinde aynı kalitedeki kağıtları kullanmamaktadır. Bu nedenle bu konu belirli standatrlar dahilinde izah edilemeyeceğinden dolayı çiftlerimizin mutlaka kağıt cinsi, gramajı ve  ürün ebadı konusunda soru soması ve bilinçli olması gerekir.

2018 Yılı İçin 5 Davetiye Önerisi

1 – Liva 4007

Liva Davetiye 4007
Liva Davetiye 4007

Üzerinde kalp şeklinde çiçek demetinin bulunduğu son derece zarif, şık ve ekonomik bir ürün. Satılan ürünler arasında en çok teşekkürü aldığından dolayı bu ürünümüzü listenin en başına koyduk.

2 – Liva 4045

Liva Davetiye 4145
Liva Davetiye 4145

Mürdüm rengindeki davetiye yine en çok dikkat çeken modellerden biri olmaya aday. Üzerindeki saten kurdeleye tutturulmuş isim kartı ve içerisine basılan gelin damat resmi ile düğününüze davet edeceğiniz misafirlerinizi keyiflendirecek bir model.

3 – Liva 4147

Liva Davetiye 4147
Liva Davetiye 4147

Kocaman kelebek kanatları ile sizi düğünde uçuracak harika bir model, sadeliği ve cıvıltıyı kendinde birleştirmiş, iç baskı kağıdı kraft kağıttan imal edilmiş, adeta eski ve yeniyi birleştirmiş olan bu model yine 2018 yılına damgasını vuracak.

4 – Liva 4164

liva davetiye 4164
Liva Davetiye 4164

Üzerinde posta pulu ve kalplerin bulunduğu, son derece zarif ve şık, kolay bir şekilde katlanabilen, hızlı bir şekilde dağıtılabilen :) bir davetiye. 2018 yılı için en güzel modellerden olacağı şimdiden kesin gibi.

5 – Liva 4158

liva davetiye 4158
Liva Davetiye 4158

Siyah zemin üzerine basılmış olan altın yaldızların göz kamaştırdığı tuğralı, kitap ayracı formatında ki bu Osmanlı Davetiyesi yine listemize girmeyi başaran son derece kaliteli ve şık davetiye.

Sitemizde bu davetiyeleri görmek ve incelemek isterseniz arama kutucuğuna davetiyenin modelini yazarak enter tuşuna basabilirsiniz.

Dileriz 2018 yılı tüm sevenlerin kavuştuğu, tüm çiftlerimizin gönlündeki düğünü yapabildiği ve bolca mutlu olduğu bir yıl olur.

 

Yönetici Hakkında

Mira Davetiye