2018 Yılında Evleneceklerin Mutlaka Görmesi Gereken 5 Davetiye Örneği

2018 davetiyeler

2018 Yılında Evleneceklerin Mutlaka Görmesi Gereken 5 Davetiye Örneği

Dünya evine girmeye hazırlanan birçok insanın kararsızlık yaşadığı konulardan biri davetiye seçimidir. Hangi davetiye sizi yansıtacak hangisini seçmelisiniz, hangisi olmalı gibi sorular aklınızı kurcalayacak ve hatta rahatsız edecektir. Öncelikle davetiye seçiminde dikkat edilmesi gereken en önemli ayrıntıyı ele alalım.  Seçilen davetiye modeli kaliteli olmalıdır. Kaliteli olması uzun süreler kolayca saklamanıza yardımcı olur. Çünkü ileride bu davetiye en güzel anıların canlanmasına yardımcı olacaktır.  Bu anılar aynı zamanda sizi hüzne ve sevince de boğacaktır. Diğer bir ayrıntı ise görsel seviyesinin yüksek olması gerekir. Bu da misafirleriniz etkileme de başarı sağlayacaktır. Şimdi 2018 yılında evlenmeye hazırlanıyor iseniz size önereceğimiz düğün davetiyesi modellerini mutlaka incelemelisiniz.

Dantelli Davetiyeler

dantelli davetiyeHemen dantel mi demeyin. Klasik gibi görünse de modern tarza yatkındır. Görsel seviyesi üst sıralarda yer alır ve şık bir seçim olarak karşınıza çıkar. Geçmişi gelecek ile kucaklar ve size profesyonel bir davetiye sunar.

Misafirlerinizi etkilemek istediğinizde bu modeli kesinlikle tercih etmelisiniz. Zarif ve şık bir seçim olduğu gibi kullanışlı olması ile de ön planda yer alır.

Bisikletli Davetiyeler

bisikletli davetiyeBazen insan büyümek istemez. Hep çocuk kalsaydık ne güzel olurdu. Bu sözün arkasına saklanmayın artık. Bırakın ruhunuzdaki çocuk sizinle dışarı çıksın. Çocuksu ruhunuzu davetiyenize yansıtın. Bu sayede kaliteli bir sonuçla karşılaşabilirsiniz.

Bisikletli davetiye modeli canlılığınızı ve içinizdeki çocuğu dışarı yansıtacak şekilde tasarlanmıştır. Diğer klasik davetiye modellerine göre daha ön planda yer alır. Size farklılığınızı bu davetiye ile süslemeyi ihmal etmeyin. Bırakın çocukluk içinize işlesin ve sizinle hiç büyümesin…

Karikatürlü Davetiyeler

karikatürlü davetiyeİçinizdeki mizah aşkı evlenince hemen geçmesin. Düğününüze de bu mizahı yansıtın. Eğlenin eğlendirin. Bunu davetiye seçiminde de yapın. Mizahi bir dil kullanarak misafirlerinizi bu davetiye ile gülümsetebilir ve düğününüzün nasıl geçeceği hakkında bir ip ucu da sunmuş olursunuz.

Gelecekte bu davetiyeye baktığınızda yüzünüzde bir tebessüm oluşacaktır. Bunun için 2018 yılı içerisinde gülmeyi ve gülümsetmeyi ihmal etmeyin.

Ferman Davetiyeler

ferman davetiyeFerman padişahımındır o yüzen böyle bir davetiye seçiyorum diyerek eşinize atıfta bulabilirsiniz. Yoksa ipleri hemen verdiniz de mi böyle bir davetiye seçtiniz. Bu tarz bir model de ilgili çekici olmakla beraber görsel olarak karşı tarafta etki bırakacaktır.

Rulo şeklinde tasarlanan bu davetiye ile ferman bizimdir düğünümüze gelin, gelmeyen olur ise tez kesile başı, demeyin hemen. Böyle derseniz takılar az olur. Ferman iki kalbin aşk hikayesini anlatmakta, gelirseniz mest oluruz gelirseniz gönlümüz paht olur deyin. Bakarsınız takılar daha da fazla olur…

Aşkın Hikayesini Anlatan Davetiyeler

aşkın hikayesi davetiyeAşkını en iyi şekilde anlatmak isteyenlere özel bir davetiye modeli de bulunuyor. Bu davetiye modelinde başrol sizde. Sahne tek oyuncular iki kişi. Başka oyuncuya yer yok. Tek gösterimlik bir film. Katıldınız katıldınız bir daha böyle bir film göremeyeceksiniz.

Bu seçenek de kalitesi ile ön plana çıkan ve bir o kadar da ilginç bir tasarıma sahip. Farklılık arayanlar için de ideal bir seçim olacaktır.

Düğün davetiyesi seçimlerinizde mutlaka kaliteye ve görsel değerlere önem verin. Çünkü dünya evine girmek tüm ayrıntılara dikkat ederek başarılı bir sonuç elde etmek önemlidir. Dünya evinde mutlu olmak elinizde. Bu başlangıcı da düğün davetiyesini seçerek yapın. 2018 yılında misafirlerinize bu çağrıyı profesyonel bir seçim yaparak duyurun. Bu sayede karşı tarafı oldukça etkileyebilir ve yüzlerinde tebessüm oluşturabilirsiniz.

Yönetici Hakkında

Mira Davetiye