Davetiye Örnekleri

by 1076

Davetiye Örnekleri

Hep hayal edilen düğün günü, evlilik, iki yaşamın birleşmesi gibi kutsal bir birlikteliğe imza atılacak olmanın verdiği heyecan ve her şeyin kusursuz olması en tabi hakkınız. Düğün yapacağınız konsepti belirlediniz sıra davetiye seçimine geldi. Bu özel günde tüm sevdiklerinizi yanınızda görmek size verdikleri değerlerin bir göstergesidir. Değer verdiğiniz kişileri davet edeceğiniz davetiyelerin de özel olması gerekmektedir. Bazı tasarım davetiyeler düğün günü için en az sizin kadar heyecan duyacaklardır. Davetiye seçimi bu telaşlı günlerin en zevkli ve eğlenceli alanlarından biridir. Hayalinizdeki kusursuz düğünü yapmak için ilk olarak hayalinizdeki davetiyeyi bularak başlamalısınız. Sevdiklerinizi düğününüzün içeriği yeri zamanından bilgilendirecek tek araç davetiyedir.

Davetiye seçmek sabır işidir. Ya hayalinizdeki davetiyeyi tasarlattırır bastırırsınız ya da sizin için yüzlerce seçenek ve kategori ile verilen kataloglardan seçebilirsiniz. Örneğin eğlenceli bir çift iseniz karikatür temeli bir davetiye aşkınızı en doğru şekilde anlatmanızın farklı bir yoludur. Sıkılmadan tüm davetiye örneklerine bakmaktan kaçınmayın. Ne kadar çok davetiye bakarsanız o kadar fazla hayalinizdekine yaklaşacağınızı unutmayın.

Davetiye Kağıt Çeşitleri ve Kalitesi

Davetiyelerde genellikle bir kaç farklı kağıt kullanılır, amerikan bristol kağıt, kalın gramajlı 1. hamur kağıt (minumum 250 gr olmalı), özel fantezi kağıt (yine kalın gramajlı olmalı) çeşitleri kullanılmaktadır. Bazı durumlarda kağıtlar ham halleri ile değilde müdahele edilerek zenginleştirilmiş bir  şekilde kullanılırlar, örneğin kağıda zemin atılabilir veya simli hale getirilebilir. Davetiye sektöründe kağıt kalitesi fiyatı belirleyen en önemli unsurdur, fiyatı çok ucuz bir davetiye alıyorsanız bilin ki ince, düşük gramajlı kağıttan üretilmiş bir davetiye satın alıyorsunuz.

Davetiye Çeşitleri

Düğün Davetiyeleri
Nişan Davetiye Modelleri
Nikah Davetiyeleri Modelleri
Sünnet Davetiyeleri
Kına Davetiyeleri

olarak her türlü etkinlik için davetiye örnekleri mevcuttur. Kampanyalı davetiyeler, popüler davetiyeler, yaldızlı davetiyeler, vintage davetiyeler, lüks davetiyeler, ilginç davetiyeler, ekonomik (ucuz) davetiyeler olmak üzere çeşitlilik açısından zengin kataloglarımızdan bakarak kendi organizasyonunuz için hayalinizdeki davetiyeyi bulabilirsiniz. Mira Davetiye olarak bizler müşteri odaklı olarak sizin önceliklerinizi tesbit ve en doğru şekilde hizmet etmek prensibi ile çalışmaktayız.

Yönetici Hakkında

Mira Davetiye

Yorum Yapın

Bilgi almak için yazmaktan lütfen çekinmeyin :)

Merhaba size nasıl yardımcı olabiliriz :)