Davetiye Modelleri

Liva Davetiye 4028

Davetiye Modelleri

Farklı davetiye modelleri ile istediğiniz model ve fiyatlar ile yüzlerce seçenek içinde birine sahip olabileceğiniz Türkiye’nin her yerinden online sipariş verebileceğiniz Mira Davetiye kaliteli modelleri ile hizmetinizdedir.

Ekonomik Davetiye

Liva Davetiye: Zarfsız olarak tasarlanmış bu modelimizin arka kısmında isim yazılmak için özel bir alana sahiptir. Minimum 100 adet sipariş verilmektedir.

Charisma 3185: Ekonomik sınıf kategorisinde olan bu davetiye modelimiz minimum 100 adet siparişler verilmektedir. 300 tl üzeri siparişlerinizde baskı ücreti alınmamaktadır

Ekonom: Ekonom davetiye modelinde 9 çeşit davetiyemiz bulunmaktadır. İnternetten kolay sipariş verebilmenin kolaylığı ile zaman kaybını önlemiş olursunuz.

Koza Alara: Koza alara çeşitlilik bakımından oldukça zengindir. Tüm düğün konseptleri için seçenekler mevcuttur.

Pırıl Davetiye: Zengin model seçenekleri ile aradığınız davetiye yi bulmanızda oldukça yardımcı olacak model seçenekleri ile davetiye seçmek oldukça kolay olacaktır.

İlginç Davetiye Modelleri

Bu kategoride davetlilerin yüzlerinde bir tebessüm bırakmak isteyen gelin ve damat adaylarının en çok tercih ettiği modeller arasındadır. Komik davetiyelerin yanı sıra karikatürlü seçenekleri ile genç çiftlerin aradıkları bu tarz tüm davetiyeler mira davetiye’de mevcuttur. İster İstanbul’da olun ister Malatya’da internet üzerinde sipariş verebilirsiniz. Tüm Türkiye’ye kargo ücretsizdir.

Lazer Kesimli Davetiyeler

Özel kalıp ve kesim kullanılarak yapılan bu modeller daha ağır model sevenler için tasarlanmıştır. Hayatınızın en özel günü için özel bir davetiye arıyor iseniz lazer kesim davetiyelere göz atabilirsiniz.

Tuğralı Davetiyeler

Adından da anlaşılacağı gibi Osmanlı desenlerini taşıyan modellerimiz oldukça fazladır. Etnik çizgiler isteyen çiftlerimizin en sık tercih ettiği modeller arasındadır.

Lüks Davetiyeler

Farklı özel ve özgün model isteyen çiftlerimizin özellikle otel mekânlarında düğün yapacak adaylarımızın genellikle tercih ettiği 1.sınıf davetiyelerdir. Şık tasarımları ile göz dolduran bu davetiyelerimizi Mira Davetiye farkı ile sipariş verebilirsiniz.

Dini Davetiyeler

Davetiye seçenekleri arasında en sık tercih edilenlerden biride dini davetiyelerdir. İçerik kısmında bulunan dini, sözler ile düğün konseptinize uygun davetiyeleriniz seçimize sunulmuştur.

Kına Davetiyeleri

Düğünden farklı olarak ayrı bir hazırlık ve konsept ile hazırlanan kına geceleriniz içinde oldukça şık ve sevimli davetiyeler mevcuttur. Genellikle gelin hamamı tarzında düzenlenen kına gecelerinde tercih edilen bu davetiye örnekleri Mira Davetiye farkı ile sizlerin hizmetinize sunulmuştur.

Sünnet Davetiyeleri

Erkek çocuklarının düğünlerinden önce yaşadıkları en özel ve önemli günlerden biridir. Sünnet merasimi daha çok erkek babaları için önem taşımaktadır. Bu özel gün için mekânlar tutulur, yemekler ve türlü aktiviteler ile gerçek bir düğün havasında özel bir geçirilir. Böyle özel bir gün içinde davetiye(ana sayfa linki verilecek) olmazsa olmazdır. Zengin seçenekler ile Malatya Davetiye, Kars Davetiye, Çanakkale Davetiye, İzmir Davetiye, İstanbul Davetiye, Antalya Davetiye gibi Türkiye’nin her ilinde tercih edilebilmektedir.

Yönetici Hakkında

Mira Davetiye

Yorum Yapın

Bilgi almak için yazmaktan lütfen çekinmeyin :)

Merhaba size nasıl yardımcı olabiliriz :)