Edirne Davetiye Firmaları

Edirne Davetrye

Edirne Davetiye Firmaları

Ülkemizin en batısında yer alan Edirne son güncel verilere göre 158.369 kişilik nufusa sahip bir ilimiz. Tarihi ile, doğal güzellikleri ile, Meriçi, Tuncası ile ve bence en önemlisi yaşayan halkı ile Türkiye’nin en avrupai kentlerinden biri. Edirnenin çarşısına gittiğiniz zaman birbirinden güzel ciğerci mekanlarında oturabilir, çarşıyı boydan boya gezebilir veya meşhur peynir tatlılarından yiyebilirsiniz. Ancak biz bugün Edirne düğünlerinden davetiyelerinden ve davetiye firmalarından bahsedeceğiz.

Edirne Davetiye

Edirne düğünleri genelde açık alanda yapılır ve geerçekten çok güzel olur. Müthiş neşeli bir orkestra ve ona eşlik eden davetliler. Kuşkusuz bu düğünlerin yapılabilmesi için düğün sahiplerinin davet edecekleri kişilere davetiye dağıtmaları gerekir. Mira davetiye olarak tüm Türkiye’ye olduğu gibi Edirne ilimize de; Enez’den · Havsa’ya · İpsala’dan · Keşan’a · Lalapaşa’dan · Meriç’e · Süloğlu’ndan · Uzunköprü’ye kadar düğün davetiyesi hizmeti vermekte ve 1 gün içerisinde kargo ile teslim etmekteyiz.

Mira Davetiye firması olarak ürünlerimizin tamamının kağıt ve baskı kalitelerine çok önem vermekteyiz, bu sebeple bizlerden vereceğiniz davetiye siparişlerinizin özenle hazırlanıp sizlere ulaştıralacağına dair hiç şüphe duymadan bizlerle irtibata geçebilirsiniz.

Yönetici Hakkında

Mira Davetiye