Edirne Davetiye Firmaları

by1071

Edirne Davetiye Firmaları

Ülkemizin en batısında yer alan Edirne son güncel verilere göre 158.369 kişilik nufusa sahip bir ilimiz. Tarihi ile, doğal güzellikleri ile, Meriçi, Tuncası ile ve bence en önemlisi yaşayan halkı ile Türkiye’nin en avrupai kentlerinden biri. Edirnenin çarşısına gittiğiniz zaman birbirinden güzel ciğerci mekanlarında oturabilir, çarşıyı boydan boya gezebilir veya meşhur peynir tatlılarından yiyebilirsiniz. Ancak biz bugün Edirne düğünlerinden davetiyelerinden ve davetiye firmalarından bahsedeceğiz.

Edirne Davetiye Firmaları

Edirne’de üretici olarak bildiğimiz bir davetiye firması yok, bunun yanı sıra herhangi bir davetiye firmasının bayiliği de yok. Bu nedenle daha çok Çorlu yada İstanbul merkezli firmalar tercih edilerek davetiye siparişi veriliyor. Edirne’deki matbaalar daha önceden temin etmiş oldukları kataloglar üzerinden siparişleri alarak müşterilerine davetiye dizgilerini onaylatarak büyük merkezlerdeki davetiye bayilerine talebi iletip kargo ile teslimat sağlıyorlar. Bizler de Mira Davetiye olarak Edirne ve tüm ilçelerinden gelen davetiye taleplerini herhangi bir ilave ücret farkı olmaksızın İstanbul ve site satış fiyatları ile üstelik ücretsiz kargo ile teslimatlarını sağlıyoruz. Toplam teslimat süremiz Edirne merkez için 1 iş günü, ilçeler içinse kargo servis günleri dikkate alınarak 2-3 iş günüdür.

Edirne Davetiye

Edirne’de düğüne davetler hem davetiye ile hemde (küçük yerlerde) hoparlörlerden anonslarla olur. Edirne düğünleri genelde açık alanda yapılır ve geeeerçekten çok güzel olur. Müthiş neşeli bir orkestra ve ona eşlik eden davetliler. Kuşkusuz bu düğünlerin yapılabilmesi için düğün sahiplerinin davet edecekleri kişilere davetiye dağıtmaları gerekir. Mira davetiye olarak tüm Türkiye’ye olduğu gibi Edirne ilimize de; Enez’den · Havsa’ya · İpsala’dan · Keşan’a · Lalapaşa’dan · Meriç’e · Süloğlu’ndan · Uzunköprü’ye kadar düğün davetiyesi hizmeti vermekteyiz.

Mira Davetiye firması olarak ürünlerimizin tamamının kağıt ve baskı kalitelerine çok önem vermekteyiz, düşük kaliteli ürünlerin satışını yapmamakta ve hem mağduriyet hemde mahçubiyet oluşturmamak adına ürettiğimiz ve satışına aracılık ettiğimiz ürünleri itina ile seçmekteyiz. Bu sebeple bizlerden vereceğiniz davetiye siparişlerinizin özenle hazırlanıp sizlere ulaştıralacağına dair hiç şüphe duymadan bizlerle Facebook, Instagram, Twitter ve sitemizdeki iletişim bilgilerinden irtibata geçebilirsiniz.

Yönetici Hakkında

Mira Davetiye

Yorum Yapın

Bilgi almak için yazmaktan lütfen çekinmeyin :)

Merhaba size nasıl yardımcı olabiliriz :)