Türkiyeni’nin Her İline Davetiye

Liva 4026

Türkiyeni’nin Her İline Davetiye

Biraz rakamlardan bahsedelim mi?

Türkiye bir yılda ortalama 650 bin kadar yeni evlilik olmakta. Tüm bu gencecik nüfusumuz, evlenme çağına gelen binlerce hatta yüz binlerce bireyle dolu. Türkiye tüm bu genç nüfusu ile yeni evlenen çiftlerin ev kurarken, düğün hazırlıklarını yaparken ihtiyaç duyduğu ürünlerin yoğun olarak satıldığı tam bir cennet.

Düğün sezonu olarak adlandırılan yaz aylarında bir seyahat nedeni olacak kadar çok ürünün satıldığı, sırf bu nedenle bile dünyanın bir çok yerinden insanları ülkemize çekebilen büyük bir cennet. Örneğin Türkiye’de her yıl misafirlerine ulaştırmak üzere milyonlarca davetiye basılıyor. 650.000 düğün ve nikah için basılan davetiyeler yüzlerce misafire ulaşmakta. Türkiye davetiye üretimini sadece iç pazarda tüketen bir ülkede değil. Orta Asya ülkelerinden tutunda güney afrika ülkelerine kadar dünyanın bir çok ülkesine davetiye Türkiye’den ihraç edilmekte. Kuzey Amerika ülkeleri ve Avrupa ülkeleri ise hiç söylemeye gerek yok sanırım.

O şaşalı arap düğünlerinde, binlerce kameramanın binlerce objektifle izlediği o medyatik şöhret düğünlerine kadar dünyanın bir çok etkinliğine davetiye Türkiye’den gönderilmekte. Yılık pazara 2000 den daha fazla modelin sunulduğu davetiye sektörü, geniş ürün gamı ile her bütçeye hitap edecek ürünleri organize matbaalar ile Dünyanın her yerine ulaştırmakta. Mira Davetiye sektörün lider firması olup, 53 ülkeye ihracat yapan şirketimiz, boş davetiye gönderimin yanı sıra yerel dillerde baskı hizmeti vererek bir başka farklılık yaratmıştır.

Türkiye’ye Davetiye

Bir ürün ve hizmeti satın alırken, aldığınız şey ile ilgili olarak hepimizin aklında oluşmuş bir kalite standardı ve bir hizmet bilinci ister istemez bulunmaktadır. Ancak davetiye insanların hayatlarında bir kez tanıştıkları bir kez satın aldıkları biz hizmetle bütünü. Bu anlamda Mira Davetiye sağladığı toplam kalite anlayışı ile sipariş aşamasından tutunda davetiyenin çiftlere teslimine kadar her aşamasında en iyi en ucuza sunabilme gayreti ile çalışmaktadır. Sektörünün öncü firması, Mira Davetiye doğusundan batısına Türkiye’nin en ücra köşelerine bile her yıl binlerce yeni modeli ücretsiz olarak kargolamakta.

Yurt içi siparişlerine ücretsiz kargo hizmeti vermek, yeni fikirlere ilk şansı tanımak gibi bir çok yeniliği sektöre kazandıran Mira Davetiye, yasal bir zorunluk olmamasına karşın kişiye özel üretim olan düğün davetiyelerinde sektöründe %100 de 100 ücret iade garantisi veren tek firmadır.
Mira Davetiye, tek bir ilke ile çalışmaktadır.

 

Sağlanan bu mükemmeliyetin tek sebebi “işimizi severek” yapmamızdır. Bizler işini seven insanların çalıştığı bir firmanın sadece sizin mutluluğunuza ortak olmak için hizmet ediyoruz. Hepsi bu…

Kısacası Mira Davetiye Demek, Türkiye Davetiye Demektir.

Yönetici Hakkında

Mira Davetiye

Yorum Yapın

Bilgi almak için yazmaktan lütfen çekinmeyin :)

Merhaba size nasıl yardımcı olabiliriz :)