2016 Yılı En Çok Tercih Edilen Davetiye Modelleri

2016 Yılı En Çok Tercih Edilen Davetiye Modelleri

2016 yılı en çok tercih edilen davetiye modelleri ile sizlerde aradığınız davetiye modelini bulabileceksiniz. Davetiye kelime anlamı ile çağrı, çağırmak anlamlarına gelmektir. Günümüzde özel günlerde kullanılan ilerleyen teknolojiye rağmen davetiye göndermek elit ve karşınızdaki kişiye verilen değer olarak değerlendirilmektedir.

Özellikle Türk toplumu olarak bu özel günlerde gönderilen davetiyeler saygı belirtisidir. Evlilik kutsal bir durumdur. Bu kutsal durumdan gelecek nesiller ortaya çıkmakta toplumun örf, adet ve geleneği olarak eğlenceli düğünler yapılır. Bu özel günlere eş, dost akrabalar davet edilmektedir. Davetiye seçimi oldukça önemlidir. Seçtiğiniz davetiye yapacağınız organizasyon hakkında ön bilgi vermektedir.

Mira davetiye on bin ürün çeşidi ile istediğiniz davetiye çeşidini bulmanızda sizlere yardımcı olmaktadır. Birbirine aşk ve tutku ile bağlı olan çiftlerin tek amacı vardır aynı çatı altında sonsuza dek birlikte yaşamak. Düğün hazırlıkları genç çiftlerin hayatları boyunca unutamayacakları bir dönem olmaktadır. Düğün yapılacak mekân, ev, eşya ve heyecan ve merakla birlikte seçilen davetiyeler. Evliliğinizin belki de sevdiğiniz kişilerde sonsuza dek hatıra olarak saklayabilecekleri tek şey sizin onlara göndermiş olduğunuz davetiyelerdir. Mira davetiye bu özel hatıranız ile istediğiniz model, fiyat ve çeşit seçenekleri ile siz değerli çiftlerin yüzünü senelerdir güldürmeyi başarmış olmanın haklı gururunu yaşamaktadır. Yurtdışı siparişleri de alınmaktadır.

liva-4026-1

Tüm Türkiye’ye kargo ücretsiz olup yurtdışı gönderimlerinde kargo ücretleri sitemizin ana sayfasında bulunmaktadır. Zengin çeşit ve fiyatları ile istediğiniz davetiyeyi bulmadan çıkamayacağınız sitemizde her türlü detaya yer verilmiştir. Seçtiğiniz daveti modellerini içerinde yazılacak tüm bilgiler ile birlikte size hazırlanan örnek model sunulmaktadır. Davetiye satın alırken dikkat edilmesi ve unutulmaması gereken en önemli şeydir örnek isteyip kontrol etmek. Kendini özel hissedenlerin tek adresi mira davetiye bol ürün katalogları ile seçtiğiniz davetiye modellerini kapınıza kadar ulaştırıyoruz. Sizin en güzel anınızı ölümsüzleştiren düğün davetiyeleri ile sizlerde güzel bir anı bırakmanın mutluluğunu yaşayabilirsiniz.

Yönetici Hakkında

Mira Davetiye

Yorum Yapın

Bilgi almak için yazmaktan lütfen çekinmeyin :)

Merhaba size nasıl yardımcı olabiliriz :)