Concept (Kıvılcım) Davetiye Modelleri

Concept (Kıvılcım) Davetiye Modelleri

Concept davetiye yapacağınız farklı düğün konseptinizi taçlandırmak üzere seçilecek en mantıklı tercihtir. Bazen etrafımızda çok farklı çiftler görmekteyiz. Yaşam tarzları, hayat düşünceleri bizlerden çok farklıdır. Bu çiftler evliliklerinin en önemli olan düğünlerini ve düğün hazırlıklarını oldukça farklı hayal ederler.

Bu belki bir sahilde, elit bir mekânda, küçük bir kafe de belki de evlerinin bahçesinde planlarlar. Bu tarz düğünlerin her şeyi farklı olduğu için davetiyeleri de bu organizasyona renk vermek için özenle seçilir. Sahilde düğün yapmak isteyenler için deniz temalı, deniz kabukları ile görselleşmiş davetiyeler hem düğün organizasyonu için ön bilgi verir hemde her şeyi ile uyumlu bir düğün yapılmış olmasını sağlar.

Davetiye secimi en çok önemlidir. Bir düğün gerçekleşip bittiğinde geride akıllarda kalan tek şey davetiye olur. Belki bir sandıkta yıllarca kalır gelecek nesillere anlatılmak için belki de davetiye sözleri aşkınızı sonsuzlaştıran bir cümle olarak kalır.

Davetiye elbette sadece düğünler için kullanılmaz bir toplantı, kokteyl, sünnet gibi topluluk organizasyonların da oldukça sık tercih edilen bir çağrı yöntemidir. Büyük şirketlerin düzenleyeceği paneli konferans hatta konser gibi büyük çoğunluklara hitap edileceği zaman davetiyeler tercih edilir. Çünkü davetin en şık halidir. Teknolojine kadar ilerlemiş olursa olsun davetiye ile bir organizasyona çağrılmış olmak daha fazla saygı ve gurur anlamına gelir. Hala devam eden bir kural vardır büyük organizasyonlarda davetiyesi olamayan kişilerin davete icabet edemeyecekleri gibi bu kadar önemsenen bir çağrı şeklidir davetiyeler. Davetiye modelleri ile sizlerde hayalini kurduğunuz bu önemli günü taçlandırırken daha dikkatli olmaktasınız özellikle düğün hazırlıklarında gelin adaylarının daha fazla önem verdiği bilinmektedir. Kadın doğası gereği daha detaycı ve dikkatlidir. En az gelinliği kadar davetiyesi de istediği hayal ettiği gibi olmalıdır. Bu gelin adayı için çok önemlidir. Sevgilerini ve aşklarını perçinleyen sonsuza dek birbirlerine duydukları aşkları davetiyelerinde sözlü bir şekilde yer almalıdır. Hatta çoğu zaman makyaj aynalarının yanlarında kendi düğün davetiyeleri yerini alır. Evlilik müessesesinin bu denli önemli olduğu bunun içini kapsayan tüm hazırlıklar ayrı bir öneme sahipken davetiye seçimi de oldukça önemlidir.

Concept sonsuz aşk davetiye, 2015 ve 2016 yılına damgasını vuran modellerinden birisi oldu ve kendi trendini yaratmayı başardı.
Concept Türkiye haritalı davetiye modeli, gelin ve damadın oldukları illeri ve buluştukları illeri simgeleyerek harita üzerinde birleştiren çok yaratıcı bir model. Yine sezona damga vurmuş olan güzel bir tasarım.

Yönetici Hakkında

Mira Davetiye

Bilgi almak için yazmaktan lütfen çekinmeyin :)

Merhaba size nasıl yardımcı olabiliriz :)