Tuğralı Davetiye

Tuğralı Davetiye

Davetiye seçimi ve kararı çiftlerin aile yapısına, düşünce tarzına, hayat felsefesine yöneliktir çoğu zaman. Tuğralı davetiyelerde atalarımız olan Osmanlı kültürünü yaşatmak, bu koca imparatorluğa duyulan yoğun hayranlık ve sevgiden dolayı son yıllarda oldukça fazla tercih edilmelidir.

Ecdat her toplumda olduğu gibi Türk toplumlarında da oldukça önem verilen köklerdir. Anadolu insanı olarak 600 yıl 4 kıtaya hitap etmiş en güçlü ve en heybetli geçmişe sahip olmanın verdiği gururu nesilden nesile aktarmaktayız. Yoğun tarih sevgisi ile davetiyelerini de bu tarzda şekillendirmek isteyenlerin tercihidir.

Belki de seçenek ve modelin en fazla olduğu ticari gruptur davetiye modelleri. Çoğu zaman çiftlerin karasız kaldığı aradığını bulamadan kapı kapı dolaştığı durumdur davetiye seçmek. Ne aradığını bilen çiftlerin işlerini kolaylaştırmak adına davetiye kategorileri oluşturarak aradığınız modeli kolay bulmanıza yardımcı olmaktayız. Eğer Osmanlı temalı bir davetiye aradıysanız tuğralı davetiye kategorisine tıklayarak istediğiniz modeli kolaylıkla seçebilirsiniz. Bu tarz bir davetiye seçtiyseniz sitemizde yer alan davetiye sözleri bölümünden örnek yazı tercih edebilir ya da istediğiniz yazıyı kendiniz iletebilirsiniz. Concept, ebru, liva, armoni Times, rengârenk markaları ile geniş bir seçim kapasitesine sahiptir.

 

Ekonom ve klaket markaları tuğralı davetiye modelleri ile hem kesenize uygun hemde gayet şık hayalinizdeki davetiye sahip te olabilirsiniz. Siz değerli çiftlerimize her türlü kolaylığı sağlayarak Türkiye’nin her yerine UPS kargo güvencesi ile ücretsiz olarak gönderiyoruz. Banka havalesi ile ödeme yapabildiğiniz gibi kapıda kredi kartı ilede ödeme seçenekleri ile bu telaşlı günlerinizde büyük bir yük olmaktan kurtarıyoruz.

Tuğralı davetiyelerinizi gelenek ve görenekleriniz ile büyüttüğünüz erkek evladınızın sünnet düğünde de tercih edebilirsiniz. Örneğin tarih ile ilgili bir konferans, sempozyum düzenlemek üzeresiniz bu tarz topluluk organizasyonlarında da bu temalı davetiyeler işinizi oldukça kolaylaştıracaktır. Koskoca dünyaya hükmetmiş şanlı atalarımızın nişanı, mühürü olan tuğraları davetiyelerinizde yaşatmak ecdadımıza duyduğumuz derin sevginin temellerini oluşturmaktadır.

Liva davetiye 4003 kod numaralı tuğralı modeli; fiyat olarak çok uygun olmasına rağmen muadillerine göre çok kaliteli bir model.
armoni-times-16217-1
Armoni times 16217 kod numaralı tuğralı modeli, hem kağıt kalitesi, hem işçilik hemde ebatlarıyla sezona damgasını vurmuş harika bir tuğralı davetiye modeli.

Yönetici Hakkında

Mira Davetiye

Yorum Yapın

Bilgi almak için yazmaktan lütfen çekinmeyin :)

Merhaba size nasıl yardımcı olabiliriz :)