Lazer Kesimli Davetiye

Lazer Kesimli Davetiye

Lazer kesimli davetiye özel ve şık olarak tasarlanan farklı seçenekleri ile sizlerin satışına sunulan bir modeldir. Orta ve lüx sınıfa eden davetiyeler bir dantel havası ile en şık düğünlerin tercih edilen davetiye modelleridir. Bu modeller içinde tuğralı davetiyeler de mevcuttur. Hayatını birleştirmek isteyen iki aşığın heyecanla beklediği düğün günleri onlar için kusursuz olmalıdır.

Bu kusursuzluk mekân seçiminden, süslemelere, yemeğe ve en önemlisi davetiyelere kadar oldukça şık olmalıdır. Lazer kesim davetiye çeşitleri ile sizlerde en şık davetiyelere sahip olabilirsiniz. Davetiye seçimleri oldukça önemli bir konudur.

Zaman aldığı gibi kafa karıştırarak devamlı ertelenir. İlerleyen teknoloji ile davetiye, nikâh şekerleri gibi önemli ayrıntılar artık internet sitesinden ekran karşısında kahvenizi içerek seçebiliyor ve siparişinizi oluşturabiliyorsunuz. Online müşteri temsilcilerimiz merak ettiğiniz her konuda sizlere yardımcı olarak aklınızdaki davetiye seçimlerinizde sizlere yardımcı oluyor.

Davetiye kullanımı sadece düğün, nikâh gibi özel günlerde kullanılmamaktadır. Çok geniş bir kullanım alanına sahiptir. Topluluk organizasyonlarında çok uzun tarihlerden beri tercih edilen bir çağrı yöntemidir. Çok eski yıllarda vip kesimlerin ve kraliyet ailelerin kullandığı bir davet şeklidir. Buradan yola çıkarak davetiyenin ne kadar önemli olduğunu anlayabiliriz. Davetiye gönderdiğiniz sevdiğiniz kendisini önemli hisseder ve saygı duyma şeklidir aslında. Özellikle gençler yaşam tarzlarına göre davetiye modelleri seçmektedirler. Karikatürlü ve farklı modeller daha çok 20 ile 27 yaş arası gençlerin tercihi olurken bu yaş ortalamasının üstündeki çiftlerimiz bütçelerine göre daha farklı modelleri tercih etmektedirler. İnanış şekillerine bile göre davetiye modelleri varlığını sürdürmektedir. Lazer kesimli davetiyelerin fiyatlarının yüksek olması lazer kesim makinelerinde özel bir işçilik ve ayrıntı gerektirerek milimetrik hesaplar ile basıldığından diğer modellere göre fiyat farkının olması olağan bir durumdur. Bu davetiyeler düğün yerini, düğünün konsepti hakkında bilgi vermektedir. Kına, sünnet, açılış, seminer, toplantı gibi organizasyonlarda tercih edilmektedir. Davetiye seçiminiziwww.miradavetiye.com adresinden yaparak kalitenin ve dürüst hizmetin karşılığını almak için acele edin.

Yönetici Hakkında

Mira Davetiye

Yorum Yapın

Bilgi almak için yazmaktan lütfen çekinmeyin :)

Merhaba size nasıl yardımcı olabiliriz :)