Popular Davetiye

Popular Davetiye

Populer davetiye sedef cards bünyesinde çıkarılan bir davetiye modelidir. Sedef davetiye 1980 yılından beri davetiye sektöründe olup geniş bilgi birikimi müşteri memnuniyeti odaklı çalışan şirketlerden biridir. En fazla yoğun talep gören grup içerisindedir. Özellikle ekonomik sınıflı davetiye grubuna dahil olması müşteri memnuniyeti ve talebi açısından oldukça iyidir. Her kesime hitap eden modelleri ekonomik fiyat avantajı ile birçok çiftimizin yüzünü güldürmeye yetiyor. Davetiye konusunda titiz olmayan çiftlerimizin ekonomik sınıf davetiyeleri tercih ettikleri görülmektedir.

Baskı teknolojisinde kullanılan kâğıtlar fantezi kâğıtlarıdır. Tasarımcıların rahat bir şekilde çalışması keyifli ve kaliteli bir çalışma çıkarılması için bu kâğıtlar tercih edilmektedir. Yüzey kısmının hafif kabartmalı veya baskılı olduğu pamuk ve selüloz birleşiminden üretilen bu özel kâğıtlar davetiyenin kalitesini de iki katına çıkartmaktadır. Davetiye yüzyıllar boyu oldukça önem verilmiş özellikle düğünlerde en önemli detay halini almış ve hala aynı önemini korumaktadır. Davetiye hazırlanırken dikkat edilmesi gerekenler;

  • Çok kısa ve net olmalıdır
  • Misafirin ne tür bir konsepte davet edildiği belirtilmelidir( mevlit, kokteyl)
  • Düğün veya organizasyonun yeri, zamanı ve saati açık ve anlaşılır bir şekilde belirtilmelidir
  • Saygılı ve kibar bir üslupla yazılmalıdır
  • Doğru ve açık bir Türkçe ile yazılmalı
  • İmla ve noktalama kurallarına uyulmalıdır

Davetiye üreticileri bu kağıtları hiçbir zaman sıradan bir şeymiş gibi görmezler çünkü davetiyeler bir sanat ve ciddi ustalık işidir. Sadece makineden çıkıyor diye bakmamak gerekli bu işe. Eski dönemlerde Fransız asilzadelerinin bu kadar önem verdiği bir çağrı şekli elbette günümüze kadar gelerek önemini yitirmemektedir. Eskiler hala kendilerine verilen davetiyelere icabet etmenin gerekli olduğunu vurgularlar. Davetiye misafiri önemseme, ciddiye alma, saygı ve hürmet duymanın ayrı bir biçimidir. Popular davetiye modellerde günümüzde en çok beğenilen tasarımları bünyesinde barındırmaktadır. En şık modellerden en klasik ve sade çeşitlere kadar bol çeşit olan bir markadır. Sedef davetiye güvencesi ile üretilmektedir. Her bütçeye uygun modelleri ile siz değerli çiftlerin tercih sebebi olmamaktadır. Davetiye www.miradavetiye.com güvencesi ile alınır.

Yönetici Hakkında

Mira Davetiye

Bilgi almak için yazmaktan lütfen çekinmeyin :)

Merhaba size nasıl yardımcı olabiliriz :)