Ankara’ya Davetiye Gönderiyor muyuz!

ankara davetiye

Ankara’ya Davetiye Gönderiyor muyuz!

Evet !!

Mira Davetiye firması olarak kurulduğumuz günden beri Türkiye’nin her iline ve 36 Farklı ülkeye davetiye gönderimi yapıyoruz. Dolayısı ile Ankara’ya da davetiye göndermekteyiz. İşin aslına bakacak olursak davetiye firmaları İstanbul’da olduğundan dolayı her halükarda davetiyeler Başkentimize İstanbul’dan gönderilmekte.

Kargom kaç günde elimde olur ?

Siz siparişinizi bize geçtikten ve mail ile size attığımız davetiye tasarımını onayladıktan sonra 1 iş günü içerisinde davetiyeleriniz kargolanır ve toplam (baskı + kargo) 2 iş günü içerisinde davetiyelerinizi teslim alırsınız. Bu süreç İstanbul’dan verilen bir sipariş içinde aynı şekilde işlemektedir. Yani İstanbul’dan sipariş veren birisi ile Ankara’dan sipariş veren birisi arasında süre olarak hiçbir zaman farkı bulunmamaktadır.

Ya davetiyeleri beğenmezsem ?

Mira Davetiye %100 ücret iade garantisi ile, müşteri odaklı olarak çalışmaktadır. Mutsuz bir evlilik istemiyoruz sloganı ve ilkesinden yola çıkarak satışını yaptığımız ürünleri, beğenmemeniz durumunda iadesini kabul etmekteyiz.

Ankara’ya numune gönderiyormusunuz?

Numuıne süreci biraz sıkıntılı bir süreç, zira numune statüsündeki ürün sayısı az olduğundan dolayı talebin tamamına her zaman cevap veremeyebiliyoruz, ancak elimizden geldiğince de talepleri karşılamaya gayret ediyoruz, ancak Mira Davetiye sitesinden alacağınız ürünleri kağıt kalitesi, işçilik ve baskı açısından değerlendirerek bir kararsızlık yaşıyorsanız; bu kararsızlığınız boşuna :), zira beğenilmeyen, müşteri şikayeti oluşturabilecek hiç bir ürün kalite kontrol ekibimizden geçmez ve satışa sunulmaz.

Evlenecek olan tüm çiftlerimize; mutlu ve huzurlu bir ömür dileriz.

Yönetici Hakkında

Mira Davetiye