Avrupa Ülkelerine Davetiye

Avrupa Ülkeleri

Avrupa Ülkelerine Davetiye

Avrupa Ülkelerine davetiye gönderiyor muyuz?

Sadece avrupa ülkeleri değil dünyanın her ülkesine davetiye gönderi mi yapabilmekteyiz. UPS, TNT, FEDEX gibi uluslararası kargo şirketleri ile taşımacılık sözleşmelerimiz bulunmakta olup, dünyanın tamamına uçak kargo ile oldukça kısa sürelerde kargo teslimi yapabilmekteyiz.

Yurt dışı kargo bedelleri müşterilerimiz tarafından karşılanmakta. Davetiye basımı gerçekleştirildikten sonra tartılarak davetiyelerin ağırlığı müşterimize bildirilerek kargo ödemesi talep edilmekte. Ürünler modeline göre farklı kilolarda gelebildiği için kargo ödemesi için ürünün basılması beklenmekte.

Almanya’ya davetiye gönderiyor muyuz?

Yurt dışı davetiye gönderimlerimizin en yoğun olarak gerçekleştiği ülke Almanya, gerek türk nüfusunun fazla olması gerek ise aynı ürünü Türkiyeden nerdeyse 3 de bir fiyata almanın sağladığı avantajla bir çok çiftimizin düğün davetiyesi konusunda tercihi Türkiye olmakta.

Almanya’ya bir davetiye ortalama kaç günde gelir ?

Ortalama bir davetiyenin, tasarım onayı verildikten sonra basılması 24 saat sürmekte. Türkiye-Almaya arası kargo süresi ise 2 gün. Almanya’nın hangi eyaleti olursa olsun hafta içi her gün müşterilerimizin kapılarına kadar kargo teslimi ilgili kargo tarafından yapılmakta. Almanyaya kargolarmızı UPS ve TNT ile gönderiyoruz.

10 kilo tutan bir davetiye siparişinin Almanya için kargo bedeli 48 euro tutmakta.

Fransa’ya Davetiye Gönderiyor muyuz?

Yoğun olarak davetiye gönderimi yaptığımız ülkelerden bir tanesi de Fransa. Fransaya kargo süresi davetiye basımı tamamlandıktan sonra 2 gün sürmekte. Fransanın tamamına teslimat yapılmakta olup, benzer şekilde müşterilerimizin kargoları kapılarına kadar teslim edilmekte. Fransaya kargolarımızı UPS ve TNT ile göndermekteyiz. Ortalama on kiloluk bir paket 52 euro kargo bedeli ile kargolanmakta.

Hollanda’ya Davetiye Gönderiyor muyuz?

Hollanda yurt dışı davetiye gönderimlerimizde önemli bir yer tutmakta. TNT firması ile bir günde kargo teslimi yapabildiğimiz ülkeye yoğun olarak gönderim yapmaktayız. Ortalama on kiloluk bir davetiye kolisini 52 euroya kargoladığımız Hollanda da müşterilerimizin kapılarına kadar davetiyelerini ulaştırabilmekteyiz.

Yukarıda detaylıca saydığımız ülkelere ek olarak Belçika, Danimarka, İngiltere, İsveç, İsviçre gibi ülkelere de kargo gönderimi yapmaktayız. Avrupanın geneli için en falza iki iş gününde teslimatlarımız gerçekleşmekte.

Yönetici Hakkında

Mira Davetiye

Bilgi almak için yazmaktan lütfen çekinmeyin :)

Merhaba size nasıl yardımcı olabiliriz :)