Davetiye Aksesuarları Hakkında Bilmek İstedikleriniz

davetiye aksesuarları

Davetiye Aksesuarları Hakkında Bilmek İstedikleriniz

Özellikle 2015 den sonra oluşan moda akımları ve vintage ürünlerle davetiyelerde yaygın olarak aksesuarlar kullanılmakta. Genel olarak kullanılan aksesuarların özelliklerini anlatmadan bir kaç önemli hatırlatma yapalım sizlere.

Davetiye Aksesuarlarını biz mi takmak zorundayız?

Ürün üzerinde yer alan her türlü aksesuarın takılması, bağlanması veya yapıştırılması müşterilerimize aittir. Bu ürünlerin hem basımını kolaylaştırmak hem de kargoda hasar görmesini engelemek için yapıldığından tüm davetiye üreticileri için geçerli bir kuraldır.

Davetiye Aksesuarlarını takmak için ekstra bir şey satın almama gerek var mı?

Ürünlerin üzerinde yer alan her türlü aksesuar sizlere tüm parçaları ile birlikte gönderilir. Örneğin davetiye üzerinde yer alan bir inciyi takmak için ekstra bir yapıştırıcıya ihtiyacınız yoktur. Size özel yapışkanları ile birlikte gelirler.

Gönderilen aksesuarlar davetiyelere tam olarak yetiyor mu?

Ürün aksesuarları davetiyelerinizle takım olacak adette gelir. Satın aldığınız ürünün her hangi bir aksesuarı eksik çıkmaz. Elinizde ki davetiyelere tam olarak yetecek sayıda aksesuarınız olacak.

Aksesuarları yaparken nelere dikkat etmeliyim?

Hasır ipler, yarım inciler, fiyonklar, saten kurdeleler, organze kurdeleler, kendi özel kutu yada poşetlerinde gelirler. Bunları davetiyenin üzerine takmadan önce zarflama işlemini ve misafir adlarını yazma işini bitirmiş olmanız işiniz kolaylaştıracaktır. Özellikle zarf üzerlerini yazarken kalemi aksesuara bulaştırma ihtimaliniz çok yüksek olacaktır.

Davetiye aksesuarlarını yapmak çok mu zor?

Tasarlanan tüm davetiyelerde kullanılan akesuarlar tek bir kişin her hangi bir yardım almadan rahatlıkla takabileceği ve kullanabileceği şekilde tasarlanmıştır. Ortalama bir yetişkinin çok rahat yapabileceği ürünlerdir.

2016 ve 2017 ait ürünlerde yaygın olarak göreceğimiz aksesuarların özelliklerini kısaca anlatalım sizlere

Hasır ipler

Her biri davetiyenin boyuna uygun şekilde kesilmiş olarak gelir. Davetiye üzerine ipi bağlamak sizlere aittir. Jüt denilen özel bir bitkinin liflerinden yapılan iptir.

İnciler

Yaygın olarak yarım kesim inci kullanılmaktadır. İncilerin her biri arkasında özel bir yapışkanla gelir. Bu yapışkan yüksek mukavemetli olup, kağıt üzerine yapıştığında zorlama olmadan düşmemektedir. Bunları takmak sizlere aittir. Plastik materyalden imal edilmişlerdir.

Saten, Organze Fiyonklar

Fiyonklar bağlı olarak gelir. Sizler fiyonk’un arkasında bulunan yapışkanı çıkararak rahatlıkla ürünü davetiye üzerine takabilirsiniz.  Ebatları değişmekle birlikte saten kurdelelerden değişik ebatlarda üretilen el bağlması yada makine bağlaması hazır ürünlerdir.

Kurdeleler

Bir çok üründe bağlı gelmekle birlikte ürün özelinde şerit halinde göndirelen kurdellerde bulunmakta. Sipariş öncesinde teit etmeniz gerekmektedir. Saten ve organze kurdelerden üretilen ürünlerdir.

Kağıt fiyonklar

Farklı gram ve özelliklerde baskılı yada baskısız olarak üretilen kağıt ürünlerdir. Ürünler arkalarında özel bir yapışkanla gelmekte olup, kullanıcı sadece yapışkanı çıkarak ürünü rahatlıkla takabilir.

Yönetici Hakkında

Mira Davetiye

Yorum Yapın

Bilgi almak için yazmaktan lütfen çekinmeyin :)

Merhaba size nasıl yardımcı olabiliriz :)