Davetiye Kodu Nedir

Davetiye Kodu

Davetiye Kodu Nedir

Davetiye kodu, bir davetiyenin diğer davetiyeler arasında sıralanmasını ve bulunabilmesini sağlayan rakamlardan oluşan ve her davetiyeye özel olan numarasıdır. Bir davetiye kodu, yalnızca bir davetiye modeli için geçerlidir.

İnternette beğendiğiniz davetiye modellerinin hepsinin bir davetiye kodu bulunmaktadır. Bu davetiye kodu olmaksızın davetiyenizi sorgulayamaz ve hatta siparişini veremezsiniz.

Davetiye kodu, genellikle beğendiğiniz davetiye modeli sayfasında bulunur. Bazı davetiye sitelerinde ilk sayfada, bir davetiye kodu yazıp arama yapabileceğiniz bir bölüm olur. Beğendiğiniz modelin kod numarasını bilmeniz bu noktada önem taşır.

Nasıl Kullanılır

Belli davetiye markalarına ait kod dizilimleri kendi içinde birbirine benzer ama asla aynı olmaz. Örneğin bir markanın davetiye kod numaraları 4000 ile başlar ve 4001, 4002 ile devam ederken bir başka davetiye markasının kod numarası 10100 ile başlayıp 10101 diye devam edebilir.

Seçeceğiniz davetiye modelinin önce markasını sonra da davetiye kodunu bilmeniz siparişinizin çabuk ve kolay verilebilmesi için oldukça önemlidir.

Yönetici Hakkında

Mira Davetiye

Bilgi almak için yazmaktan lütfen çekinmeyin :)

Merhaba size nasıl yardımcı olabiliriz :)