Davetiye Nereden Alınır

Davetiye Nereden Alınır

Davetiye Nereden Alınır

2000 yılı ve öncesi evlenenler için davetiye sadece matbaalara gidilerek, oradan katalog bakılarak alınacak bir şeydi. Aksi mümkün değildi. Gidilir bir matbaaya orada kaç katalog varsa bakılır kah beğenerek, kah beğenmeden bir model zoraki alınırdı.

2000 yılından sonra ise yaygınlaşan internet kullanımı insanların aradıkları modellere çok daha hızlı ulaşmasını sağladı. Artık kolaylıkla istedikleri ürünü hemde hiç bir yere gitme zahmeti olmadan insanlar ulaşabiliyorlardı.

Şimdi ise bilindik alış-veriş platformlarından, sosyal medyaya kadar bir çok platformda davetiyelere ulaşmak mümkün.

Her yerde davetiye yaptırılır mı?

Her hangi bir yerde davetiye yaptırmadan önce bazı şeyleri en baştan kontrol etmeniz gerekmekte.

Öncelikle davetiye basılmadan önce size bir taslak hazırlayıp gösteriyorlar mı, bundan emin olmalısınız. Onayladığınız taslağa birebir sadık kalarak davetiyeyi basacaklarını tahüt ediyorlar mı? Eğer onaylanan taslak dışında bir şey basılır ise size ücret iade garantisi ya da yeniden basım garantisi veriyorlar mı? Davetiyelerin kargolanması sırasında doğacak hasarlardan kim sorumlu? Doğabilecek muhtemel kargo hasarlarını karşılamayı size garanti ediyorlar mı?

Tüm bu sorulara aldığınız cevap şayet evet ise teredütsüz olarak ürünüzü satın alabilirsiniz.

Mira davetiye 5 yıllık sektör deneyimi ile müşterilerine sağladığı hizmetlerin tamamı için yukarıda sıraladığımız soruların tamamına koşulsuz şartsız evet demektedir. Her yıl bizi tercih eden binlerce çiftimiz en küçük bir sorun ile karşılaşmadan davetiyeleri gönül rahatlığı ile misafirlerini dağıtmaktadır.

Yönetici Hakkında

Mira Davetiye