Davetiye Sektörünün Gözbebeği İstanbul

İstanbullu Davetiye

Davetiye Sektörünün Gözbebeği İstanbul

Davetiye sektörünün göz bebeği İstanbul en fazla davetiye üretim alanına sahip ildir. İstanbul’da davetiye sektöründen mira davetiye ile sizlerde düğünlerinizi şölene çevirebilirsiniz. Kendi markamızın üretimin ide yaptığımız firmamızda binlerce davetiye modeli içinde sizlerde kaybolabilirsiniz. Düğün davetiyesi seçimleri her geçen gün eklenen farklı modeller ve tasarımlar ile çiftlerin aklını başlarından almaya yetiyor. Yeni evlenecek olan çiftlerin en büyük arzularının düğün organizasyonlarının tam uyumlu ve konsept olması yönündedir. Düğün davetiyesi bu konuda oldukça önemli bir detay olmaktadır.

İstanbul’da bulunan firmamızı ziyaret ederek ya da sitemizden istediğiniz model davetiyeyi sipariş vererek zamanınızdan tasarruf edebilirsiniz. Firmamızda her bütçeye ve zevke uygun davetiye modelleri hazırlanmaktadır. Davetiye seçerken düğün konseptine uygun ve bütçenize göre seçim yaparak her iki durumu da mantıklı şekilde ayarlayabilirsiniz. İstanbullu davetiye kategorimizde hesaplı ve birbirinden güzel modeller ile istediğiniz modeli istediğiniz fiyatlara bulabilirsiniz. İstanbul ilinde bir senede kıyılan nikâh sayısı 115.000 ortalamaya sahiptir. Bu organizasyon süreçlerinde düğün olmasa dahi, İstanbul ilinde davetiye basan bir firma ile mutlaka görüşmeniz gerekmektedir.

Neden İstanbul da davetiye bastırmalısınız?

İstanbul da davetiye bastırmak için birçok neden bulunmaktadır. Diğer illerin nüfus oranı düşük olduğu için, örneğin İstanbul ili haricinde bir ilde ortalama günde 5 düğün gerçekleşir iken, İstanbul ilinde günde yüzlerce düğün gerçekleşmektedir. Diğer illerde bulunan davetiyeciler de sınırlı sayıda davetiye olması da kaçınılmaz bir durumdur. İstanbul ilinde birçok ırk ve ülkeden insan bulunduğu için, her kesime özel davetiyelerin sürekli güncellenmesi ve yenilikçi olması gerekmektedir. Bu noktada Mira davetiye olarak, birçok özel İstanbul davetiye modelleri bulunan ürün kataloglarına sahibiz.

Sitemizde davetiye modelleri kategorisinden ürünlerimize ulaşabilir ve online olarak sipariş verebilirsiniz. Bu gün sizlerde bizim bir müşterimiz olabilirsiniz. Sipariş vermek ve sorularınızı bize iletmek için iletişim sayfasından bizimle irtibata geçebilir, beğendiğiniz ürünleri sepete ekle ile satın alabilirsiniz. Peki, düğün için davetiye bastırmak istiyorsunuz ve üzerine neler yazacağınız hakkında kafanız çok karışık, işte sizin için harika bir çözümümüz var, davetiye sözleri sayfamızdan çözüm üretmeniz çok kolay.
Mira Davetiye olarak her zaman yenilikçi ve birbirinden şık davetiye modelleri üretmek için canla başla çalışıyoruz.

Yönetici Hakkında

Mira Davetiye

Bilgi almak için yazmaktan lütfen çekinmeyin :)

Merhaba size nasıl yardımcı olabiliriz :)