Davetiyem Yetmezse Sonradan Ek Yapabilir miyim?

İlave Davetiye

Davetiyem Yetmezse Sonradan Ek Yapabilir miyim?

Düğün tarihi yaklaştıkça çiftler ve aileler bir taraftanda davetli listelerini hazırlamaya başlarlar. Her bir isim tek tek yazılmasına karşın bir çok kez davetiyelerin yetmemesi durumu ile karşılaşmatayız.

Mira davetiye siz müşterilerinin siparişlerine ait davetiye bilgilerini ve davetiye tasarımlarını düğün tarihine kadar saklayacak özel bir otomasyon sistemi ile çalışmaktadır. Sipariş ettiğiniz davetiye eğer yetmez ise hali hazırda elimizde olan tasarımın aynısını bir günde basıp size kargoluyoruz.

Sonradan en az kaç davetiye sipariş edebilirim?

Her hangi bir üründen verilen ilk sipariş için en az sipariş adedi 100 dür. Ancak hali hazırda bizde kayıtlı olan daha önceden basılmış bir davetiyeden en az 50 adet ve 50 nin katları olacak şekilde siparişler verebilirsiniz.  50 adet siparişleriniz için bunu site üzerinden satın alarak yapma şansınız maalesef olmayacak. Bu talepleriniz için bize mail ile bilgi vermeniz gerekecek.  50 adet siparişlerinizi kapıda nakit yada banka havalesi ile de ödeyebilirsiniz.

İlave siparişlerimde sipariş formunu tekrar doldurmalı mıyım?

Eğer daha önceden basılan davetiyelerinizin üzerinde her hangi bir değişiklik olacak ise formu tekrar en baştan doldurmanız gerekcektir. Ancak hiç bir değişiklik olmadan aynı ürünü terkar sipariş edeceksiniz sipariş formunda sadece gelin damat adı ve kargo bilgilerini doldurup ilave sipariş olduğunu belirtir bir not yazmanız yeterli olacaktır.

Siparişiniz ilave bir sipariş olsa dahi bizler size davetiyenizin bizde kayıtlı olan son halini yine mail ile atacağız. Size gelen tasarım mailini kontrol edip baskı onayı vermeniz halinde ilave siparişiniz basılacaktır.

 

 

Yönetici Hakkında

Mira Davetiye

Yorum Yapın

Bilgi almak için yazmaktan lütfen çekinmeyin :)

Merhaba size nasıl yardımcı olabiliriz :)