Davetiyelere Davetli İsimlerini Nasıl Yazılır

davetiye hattat

Davetiyelere Davetli İsimlerini Nasıl Yazılır

Düğün, nişan ya da daha diğer organizasyonlar için sipariş ettiğiniz birbirinden güzel ve şık davetiye çeşitlerinin üzerine, çağırmak istediğiniz kişilerin isimlerini yazmanıza yardımcı olacak birkaç farklı yol bulunmaktadır. Bilindiği üzere davetiye modelleri gün geçtikçe daha çok seçenek ile sizlere sunuluyor.

Tüm özel organizasyonlarınız adına çağıracağınız ayrıcalıklı konuk listenizi hazırlarken de seçtiğiniz o şık davetiyeler üzerine, hiçbir akraba ya da sevdiğiniz insanı unutmadan titiz bir şekilde yazmaya büyük bir önem verirsiniz. Bu ciddi bir iştir çünkü saygıyla karşıladığınız tek bir kişiyi dahi unutsanız küslük veya dargınlıkla karşı karşıya kalabilirsiniz. : )) O yüzden davetiye üzerine dikkatli bir şekilde kimseyi atlamadan yazmak gerçekten önemlidir.

Davetli İsimlerini Yazma Yöntemleri

Bunun birçok farklı yolu bulunmaktadır. En kolayı tüm kırtasiyelerde bulabileceğiniz davetiye kalemlerinden satın alarak kendiniz yazmanızdır. Kesik uçlu olan ve renk seçeneği bulunan bu kalemleri kullanarak büyük bir özen içerisinde yazmanız mümkün. Bununla ilgili bu yazımızı okuyabilirsiniz.

Ya da boşver yaa diyerek her hangi bir tükenmez kalem ile kendi el yazınızla doğrudan elbette yazabilirsiniz fakat doktor iseniz bunu ne olur yapmayın. : )) Davetiyeye isim yazma işini çok daha ciddiye alarak yapmak istiyorsanız da o zaman davetiye başına 1 TL vererek bunu, işini bilen kaliteli bir hattat ile yapabilirsiniz. Bu konuda size yardım edebilir ve çağırmak istediğiniz herkesin ismini desenli ve güzel bir hattat yazısı ile yazdırabilmeniz adına aracı olabiliriz.

Hattat’a Yazdırma

Farklı yeteneklere sahip kaligrafi sanatçıları ile dilediğiniz bir yazı stilinde ve desen şekli ile şık davetiye modellerinizi daha güzel bir hale getirmeniz mümkündür. Uzun bir süre düşünüp zorluk içerisinde karar verdiğiniz davetiyelerinize kıyamıyorsanız bu yolu seçebilir ve bir kaligrafi sanatçısı ile sevdiğiniz tüm insanların isimlerini yazdırabilirsiniz.

Üstelik zarfları ellerine ulaşan misafirleriniz kendi isimlerinin sanat eseri şeklindeki görüntülerini görünce son derece mutlu olacaklar ve bunu hayatları boyunca saklayacaklardır. Sayısız renk çeşidi ile profesyonel ellerde hayat bulan birbirinden güzel davetiye modelleri için sevdiğiniz inanların isimlerini ne şekilde yazarak çağıracağınız size kalmış. Burada önemli olan sevdiğiniz hiç kimseyi unutmadan isimlerini davetiyeye yazmaktır.

Yönetici Hakkında

Mira Davetiye