Elit Davetiye

Elit Davetiye

Elit Davetiye

Elit davetiye oluşturulmuş katalog ile siz değerli çiftlere birbirinden güzel modeller ile en çok tercih edilenler arasına girmeyi başarmış bir katalog dur. Elit davetiye her bütçeye hitap eden çeşitleri birbirinden özel tasarımları ile davetiye seçerken kararsız kalmanıza neden olacak modeller içermektedir.

Elit Davetiye İle Davetiye Seçimlerinizde Kaliteyi Yakalayın

Elit davetiye bu sektörde çok uzun yıllardır hizmet veren mira davetiye ailesine dahil olmayı başarmış bir katalog tur. Düğün telaşının en önemli ayrıntısı olan davetiye seçimleri artık online satış yöntemi ile www.miradavetiye.com adresinden sipariş oluşturarak yapılmakta. Davetiyeleriniz kapınıza kadar gelmektedir. Daha kolay bir seçim için katalog şeklinde oluşturularak istediğiniz özellikleri taşıyarak daha kolay seçim yapmanıza neden olmaktadır. Düğün davetiyesi bu organizasyonun en önemli detayıdır.

Düğün planınızın nasıl olduğuna dair kısa ipuçları taşıyan yegane mesajdır. Yeni nesil düğün organizasyonlarında çocukların getirilmemesi gerektiği, çocuklar için palyaço gibi etkinlerin duyurulması da oldukça sık kullanılmaktadır. Davetiye düğününüze çağırdığınız kişilere duyduğunuz saygının yansımasıdır. Elit bir çağrı aracıdır. Fransa’da asilzade aileler için davetiyeler oldukça büyük önem taşırdı. Özellikle ülkemizde hala bazı geleneklerin sürdürüldüğü düşünüldüğünde düğünler olduğu sürece düğün davetiyesi kullanımı var olacaktır. Yüzlerce kişiye ulaşan bu davetiyelerin yerini tutacak başka bir davet aracı henüz olmamaktadır. Elit davetiye ile düğün davetiyesi seçmek oldukça eğlenceli olacaktır.

Düğün davetiyesi seçerken özellikle dikkat edilmesi gereken en önemli özellik düğün konseptinize en uygun davetiyeyi seçmektir. Örneğin kır düğünü planlıyorsanız çiçek motifli kurdele ve hasır iplerin kullanıldığı göz doldurucu vintage modelleri tercih edebilirsiniz.  Sahilde yapılacak bir düğün için ise deniz temalı veya renk olarak mavi rengin ağırlıklı olduğu modeller tercih edilebilir. Geleneksel bir yapınız ve atalarınıza olan bir yoğun bir saygınız var ise tuğralı modelleri tercih edebilirken inançlarınızı çok yoğun yaşayan bir çift iseniz dini davetiyeler kataloğundan seçim yapabilirsiniz. Farklı tasarımlar arıyorsanız elit davetiye modellerine bakmanız gerekecektir. Her zevke ve kültüre hitap eden davetiye modelleri binlerce model içerinde yer almaktadır.Sizlerde kampanyalardan ve size özel indirimlerden yararlanmak için sitemize mutlaka göz atınız.

Yönetici Hakkında

Mira Davetiye

Yorum Yapın

Bilgi almak için yazmaktan lütfen çekinmeyin :)

Merhaba size nasıl yardımcı olabiliriz :)