En Güzel Davetiye Sözleri

davetiye sözleri

En Güzel Davetiye Sözleri

Yeni sezon davetiye sözleri ile sizlerde düğününüzü en önemli detayının içerisine yazmak istediğiniz güzel sözler aynı zamanda sizin aşkınızı ifade edeceğiniz sözlerdir. Davetiye sözleri özellikle üzerinde durulan en önemli ayrıntıdır. Çiftler çoğu zaman hazır davetiye metinlerini kullanırken çoğu zaman ise kendileri belirlemektedir. Kendilerine ait olan bir söz olabilir bu yada aşkla yazılmış bir şiirin dizesidir. Davetiye sözleri ile sizlerde En güzel gününüzü anlatacak olan davetiyenizde sonsuza dek hatıra kalacak olan aşkınızın dizelerini yazdırabilirsiniz. Davetiye sözleri önemle üzerinde durulan bir ayrıntıdır. Günümüzde davetiyenin içerisine yazılacak olan sözle rede oldukça önem verilmektedir. Klasik sözlerin yanında, duygusal, esprili ve farklı davetiye sözleri de en çok tercih edilenler arasındadır.

Eğlenceli Davetiye Sözleri

Leyla ile mecnunu görmemiş, Alı ile keremi tanımamış Ferhat ile şirini duymamış olabilirsiniz eğer titaniği de seyretmediyseniz. Bu fırsatı sakın kaçırmayın, Bu büyük aşkın nikah/düğün gününde bizi onurlandırmanızı rica ediyoruz.

Gereği düşünüldü birbirine karşı mutluluk suçunu ika etmiş oldukları için Medeni kanunun 4721 maddesine göre evlilik cezasına çarptırılmışlardır. Sizlerde aralarında olursanız bu suçları müebbete çevrilecektir.

Büyüdük şimdi evleniyoruz bu mutlu günümüzü görmeye sizleri de bekliyoruz.

Birbirlerini seven ve evlenmeye karar veren iki gencin traji komik evlilik hikayesi sakın kaçırmayın.

Uzun yıllar ne zaman evleniyorsunuz sözlerine alternatif cevap bulamadığımız için evleniyor sizleri de düğünümüze bekliyoruz.

Klasik Davetiye Sözleri

Birlikteliğimizin sonsuza dek sürmesi temennisi ile çıktığımız bu yolda sizleri de aramızda görmekten mutluluk duyarız.

Sevgi, saygı ve anlayışla temelini attığımız bu özel günümüzü sonsuza dek sürmeye karar verdik bu güzel günde aramızda olmanızdan mutluluk duyarız.

Düşüncemiz evlenip yuva kurmak, bu yuvayı ömür boyu sürdürmek arzumuz bu mutlu günümüzde tüm sevdiklerimizi yanımızda görmek.

Dini Davetiye Sözleri

Allah (c.c) emri sevgili peygamberimizin sünnet olan İslam toplumunun temelini oluşturan aileyi kurmak için ilk adımı atmış bulunuyorlar. Bu hayırlı günde sizleri de aralarında görmekten mutluluk duyacaklar.

Ey rabbimiz,

İkimizi de sana teslimiyette sabit kıl soyumuzdan yalnız sana kula eden bir ümmet yetiştir (bakara 128)

Allah’a bağladık özümüzü, peygambere verdik sözümüzü, mevlam ak eylesin yüzümüzü buyurun gelin dostlar ,beraber yapalım düğünümüzü.

Ey yar,

Dua gibisin gönlümde bilirim besmelesiz seversem seni, kabul olmazsın. o zaman şahit ol dediğime iki cihanda da bismillahirrahmanirrahim.

Sünnet Davetiye Sözleri

Hz. peygamberin emridir sünnet

Bana da nasip oldu bu mürüvvet

Duyanlar duymayanlara duyursun

Arzu eden herkes düğünüme buyursun

 

Biraz korkum olacak biraz rengim solacak

Sünnetçi amca gelip bir parçacık alacak

Bu mutlu gün ebediyen içimizde kalacak

Annem ile babam bahtiyar olacak

Başıma taktılar fes, aniden oldum prens korkmuyorum sünnetçi amca istediğin kadar kes.

Sizlerde mutlu günlerinizi neşelendirmek ve istediğiniz gibi olsun istiyorsanız davetiye sözleri ile düğününüze renk katmak için sitemizde var olan davetiye sözlerinden tercih edebilirsiniz.

Yönetici Hakkında

Mira Davetiye

Yorum Yapın

Bilgi almak için yazmaktan lütfen çekinmeyin :)

Merhaba size nasıl yardımcı olabiliriz :)