En Popüler Kına Kartları

Kına Davetiyeleri

En Popüler Kına Kartları

En popüler kına kartları ile siz sevgili gelin adaylarının hayalleri süslemeye devam ediyoruz.Davetiye her alanda kullanılan saygınlığın bir ifadesi olmayı başarmış en etkili çağrı aracıdır. Yüzyıllar öncesinden günümüze kadar gelmeyi başarmış ve devam edecek olan büyük organizasyonların en önemli detayı olmuştur.

Kına Geceleri için Davetiye

En popüler kına kartları sitemizde sizler için oluşturulmuş kategoriler kısmında zengin çeşit seçenekleri ile beğenilerinize sunulmuştur. Kına geceleri anne ve kızları açısından yoğun duyguların yaşandığı gözyaşı ve eğlencenin iç içe olduğu duygu karmaşasının yaşandığı bir organizasyon olur. Eskilerden gelin evinde küçük bir organizasyon ile düzenlenen bu gece şimdilerde büyük salonlarda kalabalık ile daha modern olarak düzenlenmektedir. Özellikle farklı şehirlerde yaşayan çiftlerin kınayı kızın memleketinde düğünü ise erkeğin memleketinde yapmasından dolayı düğün ve kına için ayrı davetiyeler bastırılmaktadır. gelin adayının yakınları kına gecesine katılmaktadır.

Bunun için kına kartları tercih edilir. Kına gecelerine uygun olarak kırmızı rengin yoğun olarak kullanıldığı tasarımlar ile gelin motifleri ile süslenmiş modeller göz almaktadır. Bir çok kültürde oldukça önemli olan düğün organizasyonlarının içinde en önemlisi gelinin baba evinde kaldığı son gün olan kına gecesidir. Hüzünlü ve yanık bir ezgi ile söylenen şarkılar eşliğinde gelinin ellerine kına yakılır. Gelinin arkadaşları ellerinde mumlar ile etrafında döner ve genellikle kına yakıldıktan sonra ipek pullu bir mendiller eller sarılır hem ağlarım hem giderim sözünün yaşandığı önemli bir gecedir. Kına kartları bu özel gece için tercih edilir. Kına yakılırken söylenen türkülerde genel olarak enstrüman kullanılmaz çıplak sesle kına gecesindeki kadınlar tarafından seslendirilir. Düğün ayrı bir şölen kına gecesi ayrı bir şölendir.

Yeni trend haline gelen erkeklerde bekarlığa veda partisi düzenlendiği gibi gelin de yakın kız arkadaşları ile birlikte tamamen kadınlardan ibaret olan kına geceleri düzenlemektedir. Bu kına gecesi için kına kartları bastırılır gelin ve arkadaşları bol ağlamalı ve bol eğlenceli bir gece geçirirler. Özellikle bu geleneksel kına gecesi şölenini günümüz ünlülerinden de oldukça fazla rağbet görmektedir. Düğünden bir kaç gün önce düzenlendiği için kona kartları da bastırılmaktadır. Kına kartları da düğün davetiyesi kadar oldukça sık tercih edilen çağrı aracı olmuştur. Davetiye her zaman için düğün hazırlıklarının en önemli ayrıntısı olmuş özellikle gelin adayları tarafından üstünde özenle durulmuştur. Sizlerde bu özel günlerinizde internet üzerinden davetiye seçimi yaparak bu önemli hazırlık için zaman tasarrufu kazanmış olursunuz. Var olan tüm kampanyalardan yararlanmak için acele edin.

Yönetici Hakkında

Mira Davetiye

Yorum Yapın

Bilgi almak için yazmaktan lütfen çekinmeyin :)

Merhaba size nasıl yardımcı olabiliriz :)