Erdem Davetiye

Kristal 70146

Erdem Davetiye

Erdem davetiye 35 yılı aşkın zengin bilgi birikimi ile sektörde ilk katalog çıkaran kaliteli firmalardan biridir. Erdem davetiye, kristal davetiye, sünnet davetiye, ekonom davetiye adı altında 4 farklı katalog çıkarmaktadır. Genellikle üst sınıf kalite modellerin bulunduğu fiyat açısından birçok markaya göre daha yüksek olan erdem davetiye uzun yıllardır kuruluşundan itibaren davetiye üretimi yapmaktadır.

Günümüzde en çok tercih edilen markalar arasındadır. Kristal kataloğu her zevke hitap eden kaliteli tasarımları ile sizlerin beğenisine sunulmuş bir katalogdur. Sünnet davetiyeleri ise esprili ve özgün tasarımların yer aldığı zengin bir katalogdur.

Ekonom davetiye ise daha ekonomik ve kaliteli çeşitlerin bulunduğu bir katalog çeşididir. Şıklıktan ve modernlikten vazgeçemeyenlerin tercih ettiği erdem düğün davetiyeleri sizlerin beğenisine sunulan birçok çeşidi ile davetiye konusunda hayalinizdekini bulmak konusunda oldukça yardımcı olacaktır.

Davetiye düğün hazırlıklarının en önemli detayıdır. Gelin adaylarının titizlikle üzerinde durduğu bu detay düğünden en az 2 ay öncesinden halledilmelidir. Davetiye misafire duyulan saygıdır. Halk arasında çoğu zaman davetiye vermediler diye alınma gücenme durumları ortaya çıkar. Ya da bizi saymış davetiye göndermişler gitmesek olmaz diye düşünülmektedir. Şuan gerçekleştirilen düğünlerde istenilen notlar yazdırılmaktadır. Örneğin düğün konseptinin yemekli olup olmayacağı çocuk getirilip getirilmeyeceği hakkında bilgiler verilmektedir.

Birçok organizasyonda davetiye olmadan salona alınmaz diye ibareler bile bulunmaktadır. Neşeli bir kişiliğiniz ve cap canlı bir ilişkiniz varsa eğer eğlenceli davetiye modellerini seçebilmekteniz. Koyu fanatik bir çiftin tuttukları takımın maç biletini anımsatan çeşitler bile mevcuttur.

Düğün davetiyenizi daha şık bir tasarım isterseniz lazer kesim davetiyeler bu konudaki ihtiyacınızı oldukça iyi bir şekilde karşılamaktadır. Kurdele ve inci detaylı ile süslenmiş davetiyeler erdem davetiye kataloğunda yer alan en çok tercih edilen modeller arasındadır. Mira davetiye olarak erdem davetiye kataloğunda bulunan en beğenilen ve tercih edilen modelleri sizin beğeninize sunulmaktadır.

Davetiye sizin aşkınızın, yapacağınız düğünün ön habercisi olduğunu unutulmaması gereken konulardan biridir. Erdem 50527 modeli oldukça farklı ve şık tasarımı ile birçok çiftin tercihi olmaktadır.

Yönetici Hakkında

Mira Davetiye

Yorum Yapın

Bilgi almak için yazmaktan lütfen çekinmeyin :)

Merhaba size nasıl yardımcı olabiliriz :)