Hayalinizdeki Davetiyeye Kolay Ulaşmanın Püf Noktaları

Hayalinizdeki Davetiye

Hayalinizdeki Davetiyeye Kolay Ulaşmanın Püf Noktaları

Hayalinizdeki davetiye ister düğün ister kına veya farklı bir özel gününüz için olsun püf noktalarına değinerek hayalinizdeki davetiyeye sahip olabilirsiniz. Davetiyeler günümüzde sadece bir davet çağrısı olmaktan ziyade şık bir hatıra olarak da kullanılmaktadır. Özellikle düğün, kına, sünnet ve nişan gibi organizasyonların en önemli objesi olmaktadır.

Başarılı bir tasarım ile seçilmiş davetiyeler sevdiklerinizi o günün havasına sokarak organizasyonun ne kadar güzel ve özenle hazırlanmış olduğunu anlatacak yegâne araçtır. Bu özel gününüze katılacak kişileri etkilemek istiyorsanız bir takım püf noktalarına dikkat etmenizde faydalar olacaktır;

Davetiyeye Yazılacak Metin

Şık bir davetiye seçiminde en önemli unsur davetiyenin içerinde yazacak metindir. Davetiye seçimlerinde çok sade, düz ve basit metinlerden kaçının. Bu özel ve mutlu günümüzde aramızda sizleri görmek bizi çok mutlu edecektir gibi saygı ve samimiyet içeren cümleler tercih edilmelidir. Düğün gününüzdeki atmosfere tüm sevdiklerinizin de girmesini istiyorsanız kelimelerin sonsuz büyüsünden yaralanın.

Yazı Stili

Davetiyelerde yazılacak metnin fontu oldukça önemlidir. Klasik düz fontlardansa farklı stiller ile yazım şekillerine bakarak farklı bir hava katabilirsiniz. Burada dikkat etmeniz gereken yazıların okunuyor olmasıdır. Bu konuda davetiye şirketi size farklı fontlarla yazılmış örnekler gösterecektir.

Renkler

Davetiye seçimlerinde davetli kişinin bakarken renklerden oldukça fazla etkilendiğini biliyor muydunuz? Özellikle siyah, mor, gri altın rengi, pembe, turuncu, mavi gibi renkler bakıldığında daha elit ve ciddi bir etki bırakır. Seçeceğiniz rengin farklı tonlarının da davetiye de kullanılması farklı bir hava katacaktır.

Arka Plan Çalışması

Oldukça iyi görünümlü bir davetiyenin zemininde çok fazla miktarda soft renkler beyaz, altın sarısı renkleri ile daha şık bir görünüm elde edilebilir. Beyaz gibi renkler sadeliği ifade ettiğinden metnin okunmasını da kolaylaştırmaktadır.

Kağıt Türü

Unutulmamalıdır ki dokunma duygusu insanlarda oldukça farklı bir izlenim bırakır. Dokulu yada kadifemsi bir yumuşaklıkla vereceğiniz bir duyguyu klasik kağıtlar ile veremezsiniz. Davetliler bu tür davetiyeleri aldıkları zaman parmaklarını dokularda gezdirerek hayran olmaktadırlar.

Zarflar

Davetiyeler için ne kadar özen gösterildiyse zarlar içinde aynı özen gösterilmelidir. Zarf seçimlerinizde davetiyenizdeki, font, resim ve renklere uyum yakalamak davetiye kalitesini artırmaktadır.

Davetiyeler sadece bir çağrı aracı değil aynı zamanda bir hatıra sembolü olduğundan oldukça önem göstererek sevdiklerinize vereceğiniz değer belirlenmektedir. En güzel davetiye modelleri için www.miradavetiye.com  adresinden sipariş oluşturabilirsiniz.

Yönetici Hakkında

Mira Davetiye

Yorum Yapın

Bilgi almak için yazmaktan lütfen çekinmeyin :)

Merhaba size nasıl yardımcı olabiliriz :)