İlginç Davetiye Modelleri

İlginç Davetiyeler

İlginç Davetiye Modelleri

İlginç davetiye modelleri son yıllarda oldukça rağbet gören modellerdir. Mizahi bir yaşam anlayışı olan çiftler farklı modeller ile ilginç davetiye tercih etmektedirler. Sizde böyle bir çiftseniz sitemizde yer alan ilginç davetiyeler kategorisinden model beğenebilirsiniz.Zengin çeşit seçenekleri ile mutlaka aradığınızı bulacağınız örnekler mevcuttur.

ilginç Davetiyeler

İlginç davetiye modelleri ile sizlerde misafirlerinizin yüzünden tebessüm oluşmasını isteyenlerdensiniz mutlaka koleksiyona göz atmalısınız.Komik davetiye arayanların yanı sıra karikatürlü modeller ile de oldukça beğenilmektedir. Sizler için farklı olduğununa inandığımız modelleri bir araya getirdik. İlginç düğün davetiyeleri son zamanlardaki düğünlerin vazgeçilmez bir parçası haline geldi.

Evlilik arefesinde bakılmaya başlanılan davetiye modelleri içinde en sık baskıya verilenlerden ilginç modeller olmaktadır. Aslında düşünüldüğünden insanların birbirine tahammülü kalmadığı yaşamda düğün gibi eğlenceli dolu bir organizasyonu bu ilginç davetiye modelleri ile taçlandırmak oldukça eğlenceli olmaktadır. Sevenlerin yüzünde oluşacak o tatlı tebessüme değer bir model ile sizlerde farklılık yaratabilirsiniz.

Lüks ve karma kağıtlar kullanılarak tasarlanan bu ilginç modeller içinde karikatürlü olanlar en sık tercih edilenlerdir. Fiyatlarının da oldukça uygun olmasından dolayı özellikle düğün sezonunda ciddi bir talep görmüştür. Kalite, eğlence ve en uygun fiyatı bir arada görmenizi sağlaya mira davetiye ailesi göstermiş olduğunuz yoğun ilgiden oldukça memnun. İlginç davetiye modelleri içerisinde en dikkat çekenler ile mizah ile birleştirilmiş üç boyutlu olanlardır. Tamamı özel tasarımlardan oluşmuş bir çok markanın değişik modelleri ile ilginç düğün davetiyelerine sahip olabilirsiniz. Ayrıca bu davetiyelerin içerisine yazılması ilginç bir kaç eğlenceli davetiye sözlerini sizler için hazırladık;

  • Çok yakın zamanda evleniyoruz, Düzenleyeceğimiz düğünümüzün evliliğimizden daha iyi olacağından eminiz:)Bedava yemek ve eğlenceli müziklerde var, çocuklarınızı getirmeyin hala vakit varken uzak durmayı istiyoruz :)
  • Çok uzun yıllardır ne zaman evleniyorsunuz sorularına cevap bulamadığımızdan evlenmeye karar verdik sizleri nikahımıza bekliyoruz:)
  • Birbirlerine çok aşık iki gencin trajikomik evlilik hikayesi sinemalarda..
  • Mutluluk suçundan dolayı evlilik cezasına çarptırıldık. Sizlerde bu özel güne gelirseniz cezaları müebbete dönüşecektir:)

Özellikle 2017 yılına damga vuracak olan eğlenceli düğün davetiyeleri ile sizlerde en güzel günlerinizi eğlenceli hale getirebilirsiniz. Ana sayfamızdaki ilginç kategorilerden bakabilirsiniz.

Yönetici Hakkında

Mira Davetiye

Yorum Yapın

Bilgi almak için yazmaktan lütfen çekinmeyin :)

Merhaba size nasıl yardımcı olabiliriz :)