İnternetten Davetiye Siparişi Verilir mi?

internetten davetiye siparisi

İnternetten Davetiye Siparişi Verilir mi?

İnternetten davetiye siparişi veren var mı diye bir soru kafanıza takılabilir. Evet her şeyin internet üzerinden yapıldığı bir çağdayız, yediğimiz yemekten, giydiğimiz çoraba kadar internet üzerinden siparişle alabiliyoruz ancak ya davetiye ?

Hangisi Daha Kolay ?

İnternet üzerinden davetiye sipariş etmek, normal yolla sipariş etmekten çok daha kolay, hızlı ve pratik. Çünkü bir davetiye seçimi için herhangi bir davetiye firmasına gitmek için önce telefonla arayarak randevu ve tarif alacaksınız sonra o adrese gidip tek tek onlarca katalog sayfasını çevirerek kendinize yakın gelen bir model beğenmeye çalışacaksınız.

Aslında aynı şeyi internetten yapmaya kalktığınızda herşeyden önce tüm kataloglar önünüzde hazır bulunur. İstediğiniz bir kataloğa girip bir diğerine geçebilirsiniz. Sayfalar arasında gezinirken sevdiğiniz ve almak için seçtiğiniz ürünü hemen satın alma işlemine geçebiliyorsunuz.

İnternetten Nasıl Sipariş Oluştururum?

Davetiyenizi beğendikten sonrası çok kolay, Davetiyenin yanında bulunan alana adedi girip hamen al butonuna bastıktan sonra; önce gelin ve damat bilgileri ardından adres ve davetiye metni yazıları girilerek en son da ödeme seçenekleri ve ödeme onayıyla siparişinizi gerçekleştirirken, siparişiniz işleme alınmak üzere sıraya konulmuş olur. Yaklaşık 30 – 45 dk. içerisinde size tasarım atılıyor, tasarımı görüp onay vermeniz halinde de davetiyeleriniz baskıya alınıyor.

Bugün satışını yapmış olduğumuz ürünlerimizin % 90 gibi bir oranını internet üzerinden satmakta olup, ihtiyaç duyulduğunda gerekli bilgi ve desteği gerek anında canlı mesaj hattımızla gerek telefonlarımızın arkasındaki destek ekibimizden alabiliyorsunuz.

Zamanında Gelir mi?

Evet, taahhüt ettiğimiz zamanlarda davetiyenizi kargoya veriyoruz. İstisnai bir durum olmadığı taktirde (Elektrik kesintisi, resmi tatil vs.) siparişlerinizi 1 iş günü içerisinde kargoya veriyoruz, İstanbul’a uzaklığa bağlı olarak 1 veya 3 iş günü içerisinde adresinize teslim ediyoruz.

Kağıt Kalitesi Nasıldır?

Piyasada çok farklı kağıt seçenekleri ile davetiyeler üretilmekte ve müşteri beğenisine sunulmaktadır. İnternetten davetiye almanın en dezavantajlı tarafı belki de kağıda dokunulmadan alındığı için kağıt kalitesini ancak teslim anında görebilmek olmaktadır. Mira Davetiye müşteri şikayeti yaratacak hiçbir kağıdı ürünlerinde kullanmaz ve fiyata göre mümkün olan en iyi kağıdı kullanarak davetiyelerini üretir veya temin eder.

Güvenebilir miyim?

Sadece 2016 yılında 8118 çiftimiz bize güvenerek siparişini oluşturdu ve ürününü teslim aldı. İlk günden bu yana güveninizi boşa çıkarmamak için büyük bir istek ve azimle çalışmaktayız.

 

Yönetici Hakkında

Mira Davetiye