Kargom Ne Zaman Gelir?

Kargom Ne Zaman Gelir

Kargom Ne Zaman Gelir?

Hali hazırda yurtiçi kargo gönderimlerimizi Aras kargo ile yapmaktayız. Davetiye tasarımı sizler onayladıktan bir gün sonra davetiyeleriniz kargoya teslim edilmekte.

Aras kargo İstanbul’a 600 km kadar uzaklıkta olan şehir merkezleri için teslimatını bir iş gününde yapmakta. Şehir merkezi dışındaki ilçelere ise paket ilgili şehir merkezine ulaştıktan bir sonra yapmakta.

600-1200 km mesafedeki yerler için ise teslimat süresi iki üş günü. Benzer olarak yine ilçe teslimatları için paket o şehir merkezine ulaştıktan bir sonra adresteki ilçeye sevk edilmekte.

1200 km den daha uzak yerler için, Kars, Hakkari, Iğdır, Artvin gibi illerimiz için ise İstanbul’dan kargonun o şehire ulaşması 3 gün sürmekte. Üç iş günü içinde paketler ilgili şehir merkezine ulaşmakta.

Davetiyelerimi Kargoda Bir Zarar Gelirse Ne Olacak?

Çalışmakta olduğumuz kargo şirketini, teslimat hızı ve güvenli teslimat oranlarını ölçerek seçmekteyiz. Tüm bu dikkatimiz ve özenimize rağmen kargo sorunları mutlaka yaşanmakta. Yıllık ortalama 8000 gönderi yapılmakta. 2016 yılı için 27 paketimizde kargo kaynaklı sorun yaşadık. binde 4 den daha küçük bir hata oranı ile çalışmakta.

Müşterilerimiz böyle bir sorunla karşı karşıya geldiklerinde mira davetiye doğacak tüm sorumluğu almaktadır. ürünün hasar görmesi, paketin kaybolması gibi durumlarda mira müşterilerine anında çözüm üretmektedir.

Kargomu Nasıl Takip Edebilirim?

1 Şubat 2017 tarihinden itibaren Aras kargo ile ortak geliştirdiğimiz yazılım sayesinde kargonuzun her hareketinde sistemimizde kayıtlı olan cep telefonunuza sms gelecek böylelikle kargoyu evinizde ya da adresinizde beklemek zorunda da kalmayacaksınız.

Paketiniz fabrikamızdan size kargolanmak üzere çıktığı andan itibaren size geleceği süreçteki tüm kargo hareketleri anında sms ile sizlere bildirilecek. Paketi size teslim edecek şubeden kargo personeli, size teslim etmek üzere yola çıktığı anda da otomatik bir mesaj alacaksınız. Bu sayede adresinize uğrayacağı tahmini teslim zamanını öğrenerek gereksiz zaman kaybını ortadan kaldırmış olacağız.

 

 

 

Yönetici Hakkında

Mira Davetiye