Lavantalı Davetiyeler

Lavantalı Davetiye

Lavantalı Davetiyeler

Yüzyıllardır alışılagelen büyüsüyle lavanta, kokusu, görüntüsü ve içerdiği antiseptik esansla hemen hemen tüm medeniyetlerce kullanılmıştır. Görsel güzelliğinin kaynağı, lila renginin insana verdiği rahatlatıcı etkiden kaynaklanmaktadır.

Lavantanın lila rengi tüm sektörlerde ama en çok da evlilik sektöründe kullanılmaktadır. Düğün davetiyelerinde, düğün salonu süslemelerinde ya da gelinlik ve gelin çiçeği süslemelerinde lavanta hep en önde gelen seçenek olmaktadır.

Lavantalı davetiyelerde de lavanta, bazen görsel olarak davetiyenin kapağında lavanta çiçeği olarak bazen de lila rengini verdiği tasarımlarla karşımıza çıkmaktadır. Bazen de bir davetiyenin lila renkli saten kurdelesi lavantayı çağrıştırdığı için kullanılmaktadır.

Lavantalı davetiyelerin davetiyeler arasındaki yeri evlenecek çiftler için hep ön sıralarda olmuştur. Bunun sebebi ise lavantanın getirdiği düşünülen saflık ve temizliğin yanı sıra insana sağladığı güven duygusundan kaynaklanmaktadır.

Sitemizde yer alan lavantalı modelleri bu linkten bulabilirsiniz, Tüm evlenecek çiftlerimize; huzurlu, mutlu bir ömür dileriz.

İlginizi çekebileceğini düşündüğümüz bazı davetiye modellerine de aşağıdaki linklerden ulaşabilirsiniz.

https://www.miradavetiye.com/urunlerimiz/kampanyali-davetiyeler/liva-davetiye-4012-detay/
https://www.miradavetiye.com/urunlerimiz/vintage-davetiye/4136/
https://www.miradavetiye.com/urunlerimiz/ilginc-davetiyeler/liva-davetiye-4018-detay/

Yönetici Hakkında

Mira Davetiye

Yorum Yapın

Bilgi almak için yazmaktan lütfen çekinmeyin :)

Merhaba size nasıl yardımcı olabiliriz :)