Liva Davetiye

Liva 4026

Liva Davetiye

Davetiye sektöründe gelişmelere açık olan firmamız kendi üretim ve tasarımımız olan Liva davetiye 2016 yılının şubat ayında piyasaya çıkmasına rağmen gösterilen yoğun ilgiden dolayı günümüz trendlerini yakalamış bir katalogdur.

Toplamda 30 çeşit modelin bulunduğu katalogda Vintage, Retro ve klasik tasarımlar ile siz değerli çiftlerimizin satışına sunulmaktadır.  Yeni çıkmasına rağmen en çok satanlar sıralamasına girmeyi başarmış güzel bir tasarımdır. Liva davetiye modeli diğer modellerin daha yüksek fiyatlara satılmasına karşın oldukça hesaplı fiyatları ile de en çok satılanlar arasına girmiştir. Sezonun en farklı kataloğu olarak davetiye modelleri arasında yer alarak satışa sunulmaktadır.

Davetiyeler evlenecek çiftlerin yaşantıları ve karakterleri hakkında ipucu taşırlar. Bu nedenle seçimler düğün tarzlarına ve kendi yaşantılarına en uygun gördükleri davetiye modelini seçmektedirler. Davetiye kullanılmasının bir önemli nedeni de düğün günü unutulması muhtemel olan sat ve mekânın kolay yollardan ulaşılmasıdır.

Uzun yılların verdiği geniş bilgi ve tecrübeler ışığında yeni trendleri yakalayarak devamlı gelişmekte olan mira davetiye ailesi olarak özel günlerinizde internet aracılığı ile sizlere büyük bir hizmet vermenin haklı gururunu yaşamaktayız. Binlerce model farklı fiyat seçenekleri ile site üzerinden siparişinizi oluşturarak davetiyeniz hakkında gereken tüm bilgileri sipariş bölümünde oluşturarak size örnek olarak hazırlanan bir model mail yolu ile gönderilip onayınız durumunda baskıya veriliyor.

Daha sonra Türkiye’nin her yerine ücretsiz kargo ile gönderimi yapılıyor. Kapıda nakit ödeme, kredi kartına tek çekim veya taksit seçeneği veya banka havalesi yolları ile ödeme kolaylıkları da mevcuttur. 38 ayrı kategori ile hayalinizdeki davetiye modelini seçmeniz daha kolay olacaktır. Örneğin Osmanlı hayranı olan bir çiftimizin tuğralı davetiye kategorisine girerek seçimlerini yapmak karışıklığın önüne geçerek istenileni bulmada kolaylık sağlamaktadır.

Sadece düğün davetiyesinde değil sünnet davetiyesi örnekleri ile de yaklaşık 180 adet model içinde erkek evladınızın ilk özel gününde bu seçiminizi yapabilirsiniz.

Yönetici Hakkında

Mira Davetiye