Mor Renkli Davetiye Modelleri

mor davetiye

Mor Renkli Davetiye Modelleri

Tutku’nun duygusallığın rengidir mor. Ruhani bir yanıda olan mor’un leylak, lavanta gibi açık renkli kombinasyonları ise ilham verici olarak kabul edilir.

Bir bilimsel gerçekliği var mı açıkcası bilmiyorum ama şansın rengi olarakta bir çok yerde mor kullanılır. İyimserliğin ve aşkın simgeleri arasında da en çok kullanılandır.

Özellikle 2016 sezonunda trend olan mor davetiyeler 2017 yılında da çokca karşımıza çıkacağa benziyor. Lavantaların, leylakların kullanıldığı davetiyelerde, mor zarflar, mor çiçekler ön plana çıkmakta.

Hasır iplerle tamamlanan davetiyelerin yanı sıra mor dantel baskılı, organze kurdeleli, taşlı bir çok model mevcut. Farklı kağıt seçeneklerinde uygunan mor daha çok soft ve kendinden desenli kağıtlarla tercih edilmekte. Baskın bir renk olan mor daha çok pastel renkli kağıtların üzerine uygulanarak ürünlere bir sadelik kazandırılmaya çalışılmış.

Mor renki davetiyeler önümüzdeki yıllın da trendi olacak gibi durmakta. İnsanlar davetiyelerin kıyısna köşesine dahi olsa bir mor tonlarında bir detay iliştirmeyi çok seviyorlar.

En havalısından en sadesine sizin için seçtiğimiz ürünlere buradan bakabilirsiniz.

 

 

Yönetici Hakkında

Mira Davetiye

Yorum Yapın

Bilgi almak için yazmaktan lütfen çekinmeyin :)

Merhaba size nasıl yardımcı olabiliriz :)