Mükemmel Uyumu Yakalayan Davetiye Seçimi

Uyumlu Davetiye

Mükemmel Uyumu Yakalayan Davetiye Seçimi

Mükemmel uyumu yakalayan davetiye seçimi kulağa ne kadar hoş geliyor uyum sadece renklerle alakalı bir durum değildir. Farklı renkler,objeler ve detaylar ile de uyum sağlanmalıdır. Son yıllarda düğün organizasyonlarında en büyük trend uyumlu davetiye seçimidir. Düğün konseptinize en uygun davetiyeyi seçmek biraz incelik gerektirmektedir.

EN UYGUN DAVETİYEYİ SEÇMEK İÇİN 5 ÖNEMLİ İPUÇU

Mükemmel uyumlu davetiye seçmek elbette emek isteyen bir iştir. Fakat düğün planlanırken en eğlenceli ve zevk alınan bölüm davetiye seçimidir. Öncelikle ilk başlarda binlerce seçenek arasında kalakalmak ilk başlarda canınızı sıksa da ileride size hatıra kalacak güzel anlardan biridir. Düğün davetiyesi seçimleri zaman kaybı gibi görülmemelidir.

DÜĞÜN DAVETİYESİ ÖNEMİ

Davetiyenin önemini iyi kavramak mükemmel davetiyeyi seçmekte işinizi kolaylaştıracaktır. Planladığınız harika bir düğün için davetiye seçmek konusunda asla zaman ve paradan tasarruf etmemelisiniz. Unutmayın ki düğününüze iştirak edecek misafirlerinizin yegane davet aracı davetiyedir. Misafirlere düğün hakkında tüm bilgileri sunan davetiyeler yüzyıllardır ayrı bir öneme sahip olmuştur. Mira davetiye ailesi olarak bir düğün organizasyonunun en eğlenceli ve heyecanlı detayında yer almaktan mutluluk duyuyor ve işimizi bu hislerle yapıyoruz.

DAHA ÇOK DAVETİYEYE BAKIN!

Mükemmel uyumlu davetiye seçmek için ne kadar çok model bakarsanız hayalini kurduğunuz davetiye ve düğün uyumuna o kadar çok yaklaşmış olursunuz. Bunun için tek bir katalogla sınırlı kalmayıp oldukça fazla model bakmak size zaman kaybettirmez bilakis düğün davetiyesi seçimlerinde daha kolay karar vermenizi sağlar. Ekonomik ve güzel davetiye seçmek size hem düğün masrafları açısından iyi gelecek hemde istediğiniz davetiye modeline sahip olabileceksiniz.

DÜĞÜN KONSEPTİNE UYGUN DAVETİYE

Öncelikle nasıl bir düğün yapacağınızı planlamak ve davetiyelerin izi buna göre seçmek uyumu yakalamanızdaki en büyük ipuçlarından biri düğün konseptine uygun davetiye seçimidir. Örneğin az konuklu bir düğün planlıyorsanız sade bir davetiye kır düğünü planlıyorsanız çiçek desenli dini ağırlıklı bir düğününüz varsa tuğralı davetiye modelleri mükemmel bir uyum yakalamanızda yardımcı olacak en önemli ipucudur.

HERKESİN SEVECEĞİ DAVETİYE SEÇMEK

Daha önce size gelen davetiyeleri hatırlamaya çalışın yoğun ve karmakarışık renkler, gereksiz detaylar yazı sitilinin kağıt ile uyumsuzluğu hiç dikkatinizi çekmedi değil mi? İşte bu noktada herkesin seveceği davetiyeyi seçmek zor değildir. Burada düğününüze gelecek kişilerin sosyal yaşamları, yaşları gibi en çok yoğun olan özelliğe göre seçim yapmak bu işi oldukça kolaya indirgeyecektir.

SOSYAL SORUMLULUĞU GÖZ ARDI ETMEYİN!

Örneğin davetiye bastırdığınız kağıdın ve zarfın geri dönüştürebilecek bir yapıda olması sosyal sorumluluk açısından sizden sonraki kişilere iyi b,r örnek olacağını unutmayın. Bunu davetiye içerisine çok küçük bir not olarak yazmak ta çevrecilik açısından oldukça önemli bir detaydır. Herkes tarafından beğenilen bir durum olmaktadır.

Yönetici Hakkında

Mira Davetiye

Yorum Yapın

Bilgi almak için yazmaktan lütfen çekinmeyin :)

Merhaba size nasıl yardımcı olabiliriz :)