Rustik Düğünler İçin Rustik Davetiye Modelleri

rustik düğün

Rustik Düğünler İçin Rustik Davetiye Modelleri

Zamanımızın sürekli dönüşen çağında dönüşmeyen ve değişmeyen bir şey varsa o da eskiye, doğala dönüş isteğimizdir. Herşey de kendisini gösteren bu eskiye özlem, düğün sektöründe de kendisini göstermektedir.

Son zamanların gözde düğün konsepti olan kır düğünleri, doğal materyallerden oluşan süslemeleriyle şimdilerde adını rustik düğünler olarak değiştirdi. Kırsal bir mekanda ya da bizzat evinizin geniş bahçesinde yapabileceğiniz ve doğal çiçeklerle süsleyeceğiniz masalarla, düğününüz bir rustik havaya bürünebilir.

Belgrad ormanlarındaki bazı restorantların bahçeleri, minia turk müzesinin bahçeli restorantı, florya ya da diğer belediye tesislerinin bahçeli restorantları sizlere rustik bir düğün yaratma imkanı sunuyor.

Peki hayalini kurduğumuz rustik düğünlerin maliyeti nedir ?

Normal bir salon düğününden biraz daha pahalı ancak çok da yüksek olmayan fiyat aralıklarıyla rustik düğün maliyeti yapılacak süslemeyi de dahil edecek olursanız 15.000-20.000 arasında bir tutara mal oluyor.

Bu tarz bir düğünün davetiyesi de elbet rustik bir hava estirmeli değil mi? Hasır iplerle bağlanmış kraft kağıttan ya da ağaç kütüğü dokulu davetiyeler rustik davetiye modelleri arasında girmektedir.

Aradığınız rustik davetiye modelini bazı davetiye firmalarının davetiye kategorileri arasında rustik davetiyeler adlı kısımda bulabilirsiniz. Topkapıda’ki merkeziyle Mira Davetiye olarak Liva davetiye kategorimizin 2017 kolleksiyonunda sizlere hazırladığımız birbirinden farklı rustik davetiye modelleriyle rustik düğün konseptinizi en mükemmel şekliyle tamamlayabileceksiniz.

Rustik Davetiye fiyatları sergilediği görselliğe tezatla son derece ekonomiktir. Sadelik ve doğallıktan ödün vermeyen bir çizgide çoğu alıcıya hitap edebilmektedir.

İster rustik olsun ister klasik aradığınız konsepte uygun onlarca model Mira Davetiyede sizleri bekliyor. Hayallerinizin de ötesinde sizlere yeni fikirler sunacak model kataloglarımızı incelemek üzere sizleri modellerimizi incelemeye ve ofislerimize bekliyoruz.

Yönetici Hakkında

Mira Davetiye