Topkapı Matbaacılar Sitesinde Davetiye Satan Yerler

topkapi davetiye

Topkapı Matbaacılar Sitesinde Davetiye Satan Yerler

Dünyanın her hangi bir yerinde bir meslek koluna ait tüm insanların, tüm üreticilerin, tüm hizmet verenlerin bu kadar yoğun olarak bir araya toplandığı başka hiç bir yer yoktur sanırım. Matbaaya, kağıt sektörüne, baskı ve baskı sonrası işlemlere ait tüm hizmetleri Topkapı’da rahatlıkla bulabilir, hızlı bir şekilde yaptırabilirsiniz.

Binlerce metre kare alana sahip devasa matbaaların yanısıra bir tek bir makineyle tek bir usta ile iş yapan yüzlerce matbaa bulabilirsiniz.

5000 den fazla matbaanın olduğu Topkapı ve civarında davetiye üretimi ve satışı yapan matbaalarda yer almakta. Firmamızın da içinde bulunduğu Topkapı bölgesi her bütçeye hitap eden binlerce davetiyeyi bir arada bulabileceğiniz bir bölge.

Matbaanın her kolu bir birinden farklılık gösterdiği için matbaalar kendi faaliyet alanlarında özeleşmişlerdir. Davetiye basan bir firma yalnızca davetiye basmaktadır. Kartvizit yada broşür bastıramazsınız tek işi davetiye basmaktadır.

Topkapı davetiyecileri, bu işin üretim merkezinde olmanın bir çok avantajını kullanırlar, daha hızlı teslim süresi, daha profosyonel baskı hizmet ve doğru ürünü bulmak için tüm dünyada ki en doğru yerlerden biri Topkapıdır.

Mira davetiye de şirket faaliyetlerini ve üretimini topkapıda bulunan tesislerinde gerçekleştirmektedir. 1500 metre kapalı alanlı tesisimizde bir günde 112 bin davetiyeyi basıp kargolayacak bir potansiyelle çalışmaktatız.

Parakende ve toptan davetiyenin satıldığı firmamızın yine Topkapıda bulunan TİM2 iş merkezinde ki satış ofisimizde, satışını yapmakta olduğumuz davetiyeleri yerinde canlı olarak görebilir, grafikerlerimizle tasarımınızı hazırlatıp davetiyenizi bir kaç saat içerisinde teslim alabilirsiniz.

 

Yönetici Hakkında

Mira Davetiye