Ucuz ve Ekonomik Davetiye Modelleri

Ucuz ve Ekonomik Davetiye

Ucuz ve Ekonomik Davetiye Modelleri

Ucuz ve ekonomik davetiye modelleri ile 2017 yılında davetiye seçerken en hesaplı modellere sahip olabilirsiniz. Ucuz davetiye arayanlar için özel olarak oluşturduğumuz ekonomik davetiye kategorisinde bir birinden güzel ve kaliteli modelleri en hesaplı fiyatlara satın alabilirsiniz.

Ucuz Davetiye

Ucuz ve ekonomik davetiye modelleri ile yeni yılda evlenmek isteyen değerli çiftlerimize en güzel modelleri kampanyaya dahil ederek daha kolay seçmeleri açısından kategori oluşturduk. Genel olarak ucuz davetiye modelleri klasik çeşitlerden oluşmaktadır. Bizler hem beğene bileceğiniz hemde cebinizi zorlamayacak modellerin fiyatlarını indirerek sizleri sevindirecek bir katalog hazırladık.

Bu katalog içerisinde vintage, tuğralı ve klaket modelleri ile oldukça farklı modellere yer verdik. Ucuz davetiye arayışlarında yaşanan hayal kırıklıklarının önüne geçmek için en sevilen modellerde oldukça güzel indirimler yaparak siz değerli çiftlerimizi memnun ettik. Mira davetiye ailesi olarak önceliğimiz müşteri memnuniyetidir.  Bazı çiftler oldukça masraflı olan düğün hazırlıklarının en önemli ayrıntısı olan davetiyeye çok fazla para vermek istemeyen çiftler ucuz davetiye modellerini tercih etmektedirler. Binlerce model içinde en ucuzunu seçebilmek ise oldukça zor olmaktadır. Sizleri bu karmaşadan kurtarmak için ekonomik davetiyeler kategorisini oluşturarak en ucuz davetiye modellerini ekledik.

Ucuz ve Ekonomik Davetiye Seçerken Dikkat Edilmesi Gerekenler

Ucuz davetiye seçerken dikkat edilmesi gerekenler ile sizlerde davetiye seçerken istediğiniz modeli beğenirken hayal ettiğiniz davetiyelere sahip olabilirsiniz. Ucuz davetiye seçerken önce kağıt kalitesinin orta kalite olmasına dikkat ediniz. Ucuz davetiye modelleri içinde her renk davetiye bulunduğundan düğün konseptinize uygun renkleri seçerek tam bir uyum yakalayabilirsiniz. Davetiye seçerken yazı fontlarını da dikkat ederek çok klasik bir davetiyeye farklı bir hava katabilirsiniz. Davetiye seçimlerinde kağıt, yazı fontu ve rengine dikkat ederek en ucuz davetiye modelini bile tasarım bir davetiyeye çevirebilirsiniz. Davetiye seçimlerinde çok pahalı modelleri seçmek istemiyorsanız eğer ekonomik davetiyeler kataloğundan birbirinden güzel modelleri tercih edebilirsiniz. Ucuz davetiye seçmek bazı düğün organizasyonları için önemli bir tasarruf olabilmektedir. Örneğin 1000 kişilik bir düğün organizasyonu için ucuz davetiye modeli seçmek oldukça mantıklı olabilir.

Yönetici Hakkında

Mira Davetiye

Yorum Yapın

Bilgi almak için yazmaktan lütfen çekinmeyin :)

Merhaba size nasıl yardımcı olabiliriz :)