Vintage Davetiyeler

Vintage Davetiye

Vintage Davetiyeler

Vintage modası 19.yy başlamış ve hala günümüze kadar devam etmiş bir akımdır. Her sektörde var olan bir akımdır. Vintage kelimesi; geçmiş dönemlere ait tek ve özel parça olarak biliniyor. Fakat eski olan her parça Vintage değildir. Genellikle Vintage ve Retro kavramları birbirlerine karıştırılmaktadır. Retro eski görünümlü ya da eskiye ait her şey demek daha doğru olur. Bir ürünün genel anlamda Vintage olabilmesi için bir döneme ait olması gereklidir. Yine de bir birlerine oldukça yakın ve bağlantılı akımlardır.

Yaşam tarzları bu şekilde olan çiftlerin en sık tercih ettikleri modeller arasındadır. Eskinin yeniye harmanlaması ile oluşur. Her sektörde olduğu gibi davetiye sektöründe de epey sevilen bir modeldir. Son yıllarda eski ve moda olan her şeyin konuşulması üzerine hayatımıza iki kelime girdi. Bunlardan biri Vintage diğeri Retro. Yeni dönemlerde yaşayan insanların merakla araştırdığı ve oldukça sevdiği bir akım olan bu eski akımlar mobilyadan, tekstile, yaşam tarzından hatta davetiyelere kadar yansıtıldı. Buda hayatlarımızda çeşitlilik yarattı. Özellikle çiçek motiflerinin ve desenlerin kullanıldığı ürünler genellikle Vintage geometrik desenlerde Retro’dur.

Davetiye sektörü her gün yenilenen oldukça iyi bir şekilde ilerleyen her yaşam tarzı ve zevke hitap edebilen çeşitleri arasında Vintage modellerin bulunması oldukça keyif verici olmaktadır. Vintage akımı şimdi bir çok modelist için yeni bir kaynak olmuştur. Eski ve yeninin birbiri ile harika bir uyum içinde olması her sektörü harekete geçirmiş her alanda olduğu gibi davetiye sektöründe de oldukça iyi modeller üretilmesine neden olmuştur. Küçük pembe ve mavi ağırlıklı çiçekler hasır iplerle bağlanmış modeller hem ruha hemde göze hitap etmektedir. Her davetiye sizi anlatan bir ipucudur. Örneğin günümüzden 20 yıl öncesinde kullanılan bir döneme ait olan her şey günümüzde yeni çizgiler ile harmanlanarak piyasaya satışa sunulmaktadır. Bu durum bir modelist, grafikçi ve tasarımcılara yeni fikirler vermekte ortaya çok hoş görüntüler çıkmaktadır. Küçük çiçek desenleri süslenmiş bir davetiye hem Vintage akımını yansıtırken hemde içinizi açacak bir sevimlilik katmaktadır. Harika tasarımlar ile Vintage davetiyeler kategorimize göz atarak beğendiğiniz modelin siparişini oluşturabilirsiniz.

Yönetici Hakkında

Mira Davetiye

Yorum Yapın

Bilgi almak için yazmaktan lütfen çekinmeyin :)

Merhaba size nasıl yardımcı olabiliriz :)