Vintage Zerafeti Geri Döndü!

Vintage Davetiye

Vintage Zerafeti Geri Döndü!

Vintage zerafeti geri döndü işte uzun zamandır hayatımızda yer alan vintage eskiye dönmek tek veya özel bir koleksiyon gibi anlamları içermektedir. Moda her 10 yılda bir geriye giderek eskileri tekrardan gündeme getirmektedir. Böylelikle her moda tüm sektörlerde hızla kullanılarak her alanda modayı takip etmemizi sağlamaktadır.

Vintage Davetiye İle Farklılığınızı Gösterin

Vintage nedir öncelikle onu açıklayalım; bir moda terimidir aslında geçmişteki yıllara ait özel yada koleksiyonlara verilen isimdir. Tekstil ve mobilya gibi sektörlerde bir ürünün vintage olması için 60,70,80’lere ait olması gereklidir. Retro, antika ve vintage birbirine karıştırılan fakat hepsinin farklı dönemlere ait olması gerektiği pek az kişi tarafından bilinmektedir. Örneğin bir ürünün retro olabilmesi için 1950 ve 1970 yılları arasına ait olması gereklidir bir ürünün antika olması için ise en az 100 yıl geçmesi gerekirken vintage 1970 ve 1992 yılları arasındaki ürünler vintage olabilmektedir. Vintage davetiye bu akımın tekrar gündeme gelmesi ile birlikte minik renkli çiçeklerin hakim olduğu bu moda akımından ilham alınarak davetiye sektöründe kullanılmaya başlamıştır.

Vintage davetiye en çok beğenilen kategoriler arasındadır. Tüm markaların vintage modellerinin bir arada olduğu bu eşsiz katalog özel günlerinize farklı bir tarz getirecektir. Davetiye sektöründe vintage tarzı eski ve modern dokunuşlar ile yeniden can bulmuştur. Bu nedenle davetiye sektöründe  vintage davetiye için eski ve yeninin harmanlaması özel bir tasarım işçiliği uygulanmaktadır. Küçük çiçek detayları eski ve günümüzün sembolleri birleştirilmesi ile oluşturulmuş farklı bir kategoridir. Uzun yıllar popülerliğini kaybetmeyen ve hala devam eden farklı bir stil akımıdır. Bunu baskı sektöründe de kullanarak bu sektördeki yoğun ilgi ve isteği de tasarlamış olduk. Liva davetiye vintage tasarımlarını sıkça kullanan özellikle son bir yıldır yoğun talep gören bir katalog dur. İnsan oğlu olarak eski ve yeninin birleşmesi ile elde edilen her şeye daha olumlu bir bakış açısı ile baktığımızdan yeni evlenecek çiftlerin sade ve klasik kalmış modeller dense vintage baskılarını daha çok tercih ettiklerini görmekteyiz.

Vintage davetiye diğer adı ile country davetiye olarak adlandırılır. Samimi, huzur veren sıcak tasarımlardır. Gül, toz pembe, açık mavi ve ekose tasarımlar oldukça sık kullanılır. Diğer sektörlerde olduğu gibi davetiye sektöründe de oldukça fazla rağbet görmektedir. Davetiye sektörü de modayı yakından takip eden tüm istek ve taleplere kısa sürede cevap verebilen bir alan haline gelmiştir. Sizlerde vintage davetiye modellerine göz atmak isterseniz sitemizin ürünler kısmında bulabilirsiniz.

Yönetici Hakkında

Mira Davetiye

Yorum Yapın

Bilgi almak için yazmaktan lütfen çekinmeyin :)

Merhaba size nasıl yardımcı olabiliriz :)