Vip Davetiyeler

vip davetiye

Vip Davetiyeler

Vip davetiyeler bazı düğün konseptleri vardır oldukça görkemlidir. Bu görkemi tamamlaması açısından fiyat olarak yüksek ve şaşalı bir model arayanların tercihi olan bir katalogdur. Bu katalogda oldukça özel davetiyeler mevcuttur. Altın varaklı işlemelerden tutunda, lazer kesimli modellere kadar ağır ve görkemli düğün organizasyonları için oldukça tercih edilen modellerin toplandığı bir katalogdur. Bazı çiftler için davetiye kendilerini anlatan belki yaşamlarını anlatacak olan bir ön söz gibi düşünüldüğünden bu modelleri tercih etmektedirler. Davetiye her kesimde oldukça önem verilen bir detaydır. Günümüzde düğün davetiyelerinin yanı sıra kına, sünnet ve nikâh törenlerinde de tercih edilme oranı oldukça fazladır.

Erkek evladın ilk mürüvveti ve şanslı bir gün olarak düşünülen sünnet törenleri için salonlar tutulur ve bir düğün havasında sünnet davetiyesi bastırılır. Kına geceleri de ayrı bir günde ve ayrı bir şehirde düzenlenmesinden dolayı kına davetiyesi tercih edilmektedir. Hal böyle olunca bu alanlarda farklı tasarımlar ve modeller ortaya çıkmaktadır. www.miradavetiye.com adresinden her zevke ve bütçeye hitap eden davetiye modeli seçmek oldukça kolay olmaktadır. Oturduğunuz yerden beğendiğiniz modeli site üzerinden sipariş oluşturarak yaptığınızdan dolayı zamandan da tasarruf etmiş olursunuz. Davetiye her zaman tercih edilecek olan düğün hazırlıklılarının en önemli detayıdır.

Mekan belirlendikten sonra düğüne iki ay kala davetiye seçimi yapılmalıdır. Düğüne kısa süre kala ayarlanan davetiyeler de yanlış olması muhtemel olacağından 2-3 ay önceden bastırılması olası aksaklıkların önüne geçmekte oldukça önemlidir. Mira davetiye farkı ile sizde işinizi garantiye alarak kaliteli ve her bütçeye uygun davetiyelerinizi seçebilirsiniz. 1998 yılından beri aktif olarak sizlerin de yoğun ilgisi ile büyüyerek bugünkü durumumuzun haklı gururunu yaşamaktayız. Tüm özel günlerinizde mira davetiye olarak mutluluğunuza ortak olmanın sevincini yaşamaktayız.

Yönetici Hakkında

Mira Davetiye

Yorum Yapın

Bilgi almak için yazmaktan lütfen çekinmeyin :)

Merhaba size nasıl yardımcı olabiliriz :)