Yurtdışına Davetiye Gönderiyor muyuz?

Yurtdışı Davetiye

Yurtdışına Davetiye Gönderiyor muyuz?

Firma olarak bugün bizi onurlandıran en büyük şeylerden biri de dünyanın 36 ülkesinde evlenen çiftlerin heyecanında onlarla ortak olabilmiş olmaktır. Evet dünyanın 5 kıtasındaki 52 ülkeye davetiyelerimizi yolladık ve yolluyoruz.

En Çok Hangi Ülkelere Davetiye Yolladık ?

En çok Almanya, Hollanda ve Fransa gibi ülkeleri içine alan Avrupa ülkelerine davetiye yolluyoruz. İkinci sırada ise Amerika ve Afrika kıtalarındaki ülkeler geliyor.

Yurtdışı Davetiyeleri Kendi Dilimizde Yazdırabilir miyiz?

Bugüne kadar Moğolistan – Ulan Batur’a Moğolca, Danimarka – Kopenhag’ a Danca’ya kadar, İngilizce, Almanca, Fransızca ve İbraniceye kadar birbirinden farklı dillerde davetiye basıp yolladık ve hala devam etmekteyiz.

Yurtdışına Kaç Günde Teslim Olur ?

Siz siparişinizi geçtikten sonra davetiyenizin basımı dahil 3 iş günü içinde kargonuzu yurtdışı adresinize yolluyoruz. Teslimatta herhangi bir aksilik yoksa (resmi tatiller, yoğun kar yağışı vs) 2 iş günü kargo süresiyle toplamda 5 iş günü içinde teslimatınızı gerçekleştiriyoruz.

Siparişim Eksik Çıkarsa Ne Olur ?

Verdiğiniz siparişinizin eksik çıkması pek mümkün değildir. Çünkü ürünlerimiz 100’lük kutularda istiflenmektedir. Ancak yine de yurtdışından siparişinizi vereceğiniz zaman siparişinizin eksik çıkıp çıkamaması gibi bir korkuya kapılabilirsiniz. Böyle bir durumda firmamız, tespit ettiğiniz eksik adet kadar ürünü en kısa sürede tekrar adresinize yollamaktadır.

 

Yönetici Hakkında

Mira Davetiye