Mira Davetiye Logo

Mira Davetiye, sizlere sunduğu yüzlerce davetiye modeli arasında aradığınız ürünü bulmanız için birden farklı katagori geliştirmiş bu katagorilere özel davetiyeler eklemiştir.

arama motoru

Bu kadar çok ürün arasında kaybolmamak için ürün sayfalarının sol tarafında yer alan özel geliştirdiğimiz davetiye arama motoru ile dilerseniz davetiyeleri fiyat aralığına göre, davetiye markasına göre listeleyebilir. Listelediğiniz ürünleri fiyatlarına göre küçükten büyüğe yada büyükten küçüğe sıralayabilirsiniz.

Kaç Adet

Onlarca katalog yüzlerce davetiye arasından seçtiğiniz davetiyeden kaç adet almak istiyorsanız, adet yazarak sepete ekle butonu ile sepetinize eklersiniz.

bilgileri doldur

Sepetinize girdiğinizde sipariş ettiğiniz ürünün detaylarını ve toplam tutarı görürsünüz. Bu sayfada yer alan
GELİN BİLGİLERİ
DÜĞÜN SALONU BİLGİLERİ
KINA GECESİ BİLGİLERİ
TESLİMAT / FATURA BİLGİLERİ
gibi alanları eksiksiz olarak doldurmanız gerekmektedir.

Ödeme

Bu bilgileri doldurup sayfanın alt kısmında yer alan ödeme tercihinizi seçersiniz. Şayet banka havalesini tercih ederseniz ekte yer alan banka hesap bilgilerimize havale/EFT yapamanız gerekmektedir. Kredi kartı ödeme seçeneğini seçerseniz ise sistem sizi dünyanın en güvenli kredi kartı ödeme sistemi olan Paypall sistemine yönlendirir. Burda tutarı kontorl edip kredi kartınız ile ödemenizi yapabilrisiniz.

onayla

Tüm bu işlemleri tamladıktan sonra siparişi onayla diyerek bilgilerinizi sisteme kayıt ettirsiniz. Bir kaç dakika sonra müşteri temsilcimiz tarafından aranarak işleminiz teid edilerek baskı işleminin yapılması sağlanır.

Müşteri Hizmetleri

Tüm aşamalar sırasında
Hafta içi 09:00 – 19:30
Cumartesi 09:00 – 15:30
saatleri arasında müşteri hizmetleri hattımızdan bilgi alabilirsiniz.
Müşteri Hizmetleri :
+90 543 595 3545