Kampanyalı Davetiye

Kampanyalı Davetiyeler

Kampanyalı Davetiye

Kampanyalı davetiye düğün organizasyonlarında davetiye seçerken özellikle tercih edilenler arasındadır. Kampanyalı olanların tercih edilme nedeni zaten yoğun olarak para harcanan bu organizasyonlarında davetiyenin özellik bakımından hesaplı olanları tercih edilir. Yoğun olarak talep gören kampanyalı davetiyeler içerinde oldukça şık, eğlenceli olanları da mevcuttur.

Kampanyalı Davetiye Seçimi

Kampanyalı davetiye seçimi sizi ekonomik açıdan yükten kurtaracaktır. Eskiden davetiye seçmek için günlerce matbaacılar gezilir bakılan binlerce davetiye modelinden sonra kafalar karışır ve genellikle ertesi güne ertelenirdi. Gelişen teknolojiye en hızlı adapte olan sektör matbaa ve baskı firmaları oldu. Online satış sistemi ile birlikte siz değerli çiftlerin arayışlarını kolaylaştırmak adına farklı kategoriler yapılarak aradığınız davetiyeye çabuk ulaşmanız planlandı.

Mira davetiye ailesi olarak 1998 yılından beri bu sektörde hız kesmeden ilerlemek suretiyle davetiyecilik sektöründe lider firma olmayı hak kazandık. Sizler için hazırladığımız kampanyalı davetiyeler kategorisi ile özel tasarım bir çok modeli kampanya dahiline ekleyerek doyurucu seçenekler ortaya çıkardık. Sizlerde kampanyalı davetiye satın almak isterseniz sitenin ürünlerimiz bölümünden bu kategoriye göz atabilirsiniz. Davetiye düğün konsepti hakkında ön izlenim yaratan bir çağrı aracıdır.

Davetiye bastırmadan önce mutlaka davetli listesini hazırlayın.4 kişilik aileye bir adet davetiye verilmek üzere bu liste hazırlanmalıdır. Örneğin 300 kişilik bir davetli listesi oluşturduysanız mutlaka fazladan da davetiye bastırın. Stresli ve heyecanlı bir süreç olan hazırlık döneminde sonradan hatırlanan davetlilere bu fazladan bastırılan boş davetiyelerden kullanmak işinizi kolaylaştıracaktır. Düğün tarihinden 2 ay önce davetiye bastırılmalı 1 ay kala davetiyeler özelikle uzak illerde olan yakınlarınıza posta aracılığı ile göndermek gereklidir. Davetiye seçiminden sonra içerisine yazılacak yazıyı kendiniz yazabilir yada sitemizin davetiye sözleri bölümünden seçebilirsiniz.

Klasik modellerin fiyatları genellikle uygundur. Fakat bizler size daha fazla seçenek yaratmak adına vintage modellerden, tuğralı, parmak izli, gelin damat temalı fotoğraflarınızı kullanacağınız modeller dahil olmak üzere oldukça fazla modele yer verdik. Son dönemlerin en sık tercih edilenleri ise küçük çiçek desenleri ile bizi 70’li yıllara götüren vintage modelleridir. Aynı zamanda tuğralı ve parmak izli olanları da oldukça sık tercih edilmektedir.

Yönetici Hakkında

Mira Davetiye